Komunikaty

Komunikaty 29 lutego 2024 r.

1. 7 marca br. zamiast wykładu spotkanie przy kawie, herbatce i dobrym cieście w Centrum Spotkań Biznesu i Rekreacji w Mierzynie. Wyjazd autobusu godz. 16.30 z Placu Kościuszki, drugi przystanek za skrzyżowaniem w kierunku Mierzyna.

2. W dniu 8 marca br. (piątek) wyjazd do Filharmonii w Gorzowie Wlkp. Na koncert „Młynarski symfonicznie”. Wyjazd autobusu godz. 17.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.

3. 21 marca br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej CAK na zaproszenie studentów UTW odbędzie się debata kandydatów ubiegających się w wyborach samorządowych na stanowisko burmistrza Międzychodu, które odbędą się w dniu 7 kwietnia br.
Oficjalnie w mediach społecznościowych , jak do tej pory zadeklarowały się o ubieganie na to stanowisko już cztery osoby .
Prosimy studentów o zgłaszanie pytań do kandydatów, jak widzieliby rozwój naszego miasta i gminy w okresie swojej kadencji. Pytania prosimy składać na piśmie do przygotowanej skrzynki , która będzie wyłożona na wykładzie oraz na spotkaniu przy kawie w Mierzynie i biurze UTW do dnia 18 marca br.

4. W dniu 15 marca br. o godz. 17.oo w Zespole Szkół Technicznych w Międzychodzie (dawny ekonomik) obędzie pierwsze spotkanie dla Pań z Panią Moniką Galos z Policji, które są zainteresowane samoobroną przed atakami chuliganów. Chętne osoby prosimy jeszcze o zgłaszanie się w biurze UTW.

5. Informujemy studentów, którzy zapisali się na wycieczkę do Warszawy, że do dnia 10 kwietnia należy zapłacić pozostałą należność w kwocie 600 zł za wyjazd.

Możesz również polubić…