Komunikaty

Komunikat 10 maja 2023 r.

1. 11 maja br. (czwartek) godz. 17.oo zapraszamy na wykład dr Beaty Tylewskiej Nowak.
2. 16-17 maja br. wycieczka do Łodzi. Wyjazd z Międzychodu o godz. 7.oo rano z Placu Kościuszki.
3. 18 maja br. (czwartek) godz. 11.oo wykład w terenie – spotkanie u dr Krzysztofa Grzegorczyka w Gorzycku. Dojazd we własnym zakresie.
4. 19 maja br. wyjazd na basen do Międzyrzecza. Godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
5. 29 maja br. (poniedziałek) planowany jednodniowy wyjazd do Drawieńskiego Parku Narodowego z dr inż. Włodzimierzem Łęckim. Wyjazd godz. 8.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek przed mostem. W programie Busko, Pałac Mierzęcin, Dobiegniew – muzeum, Strzelce Krajeńskie i Drezdenko. Przerwa na obiad w Dobiegniewie.
6. Spływ kajakowy z Sierakowa do Międzychodu przewidywany jest w dniu 30 maja (uzależniona data będzie od pogody – deszcz lub zbyt silny wiatr) termin może być przełożony. Wypłynięcie z przystani w Sierakowie o godz. 10.30 – dojazd do Sierakowa we własnym zakresie. Warunkiem uczestnictwa jest umiejętność pływania. Koszt uczestnictwa 40 zł od osoby (w tym wypożyczenie kajaku 25 zł, w przystani w Chorzępowie „Agroturystyka u Grzesia” herbata, placek i toalety 15 zł). Zapisy w biurze UTW do dnia 25 maja br.  Organizatorem spływu jest kol. Jan Mojżeszewicz.
7. PRZYPOMINAMY STUDENTOM, że zakończenie roku akademickiego odbędzie się 2 czerwca (piątek) br. o godz.17.00 w sali widowiskowej CAK.


Komunikat 24 kwietnia 2023 r.

1. 8 maja (poniedziałek) br. zapraszamy studentów na festyn sportowo rekreacyjny, który odbędzie się w Osadzie Sazan. Początek imprezy godz. 11.00. Dojazd autobusem godz. 10.30 z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego oraz własnymi pojazdami. Odpłatność studenta 20 zł. Gwarantujemy obiad, kawę, herbatę, coś słodkiego na „ząb” i dobrą zabawę. Zapisy w biurze UTW wraz z opłatą.
2. 11 maja br. (czwartek) godz. 17.oo zapraszamy na wykład dr Beaty Tylewskiej Nowak.
3. 16-17 maja br. wycieczka do Łodzi.
4. 18 maja br. (czwartek) godz. 11.oo wykład w terenie – spotkanie u dr Krzysztofa Grzegorczyka w Gorzycku. Dojazd we własnym zakresie.
5. 19 maja br. wyjazd na basen do Międzyrzecza. Godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
6. 29 maja br. (poniedziałek) planowany jednodniowy wyjazd do Narodowego Parku Drawińskiego z dr inż. Włodzimierzem Łęckim. Koszt wyjazdu 80 zł (obiad 45 + 35 autobus i ubezpieczenie). Odpłatność do dnia 27 kwietnia br. w biurze UTW.
7. Spływ kajakowy z Sierakowa do Międzychodu przewidywany jest w dniu 30 maja (uzależniona data będzie od pogody – deszcz lub zbyt
silny wiatr) termin może być przełożony. Wypłynięcie z przystani w Sierakowie o godz. 10.30 – dojazd do Sierakowa we własnym zakresie. Warunkiem uczestnictwa jest umiejętność pływania. Koszt uczestnictwa 40 zł od osoby (w tym wypożyczenie kajaku 25 zł, w przystani w Chorzępowie „ Agroturystyka u Grzesia” herbata, placek i toalety 15 zł). Zapisy w biurze UTW do dnia 25 maja br. Organizatorem spływu jest kol. Jan Mojżeszewicz.
8. W imieniu Zarządu UTW w Sierakowie zapraszamy do wzięcia udziału w XI Wielkopolskich Spotkaniach Sportowo Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku w dniu 13 maja br. Rozpoczęcie o godz.10.oo zbiórka uczestników spartakiady przy Zamku Opalińskich.
Konkurencje:
– bowling Panie
– bowling Panowie
– scrabble
– rzut do celu alko goglach
– układanie chłopka
– rzut beretem
– slalom z piłeczką pingpongową
Chętnych studentów do udziału w Spartakiadzie UTW w Sierakowie informujemy, że zapisy przyjmujemy w biurze UTW- Międzychód i proszę o podanie konkurencji w jakiej się chce startować. Odpłatność uczestnika 25 zł (posiłek) do dnia 27 kwietnia br.
9. Wczasy w Grzybowie w terminie od 29 sierpnia br. do dnia 5 września br. Odpłatności za dobę 65 zł od osoby. Zapisy w biurze UTW.


Komunikat 17 kwietnia 2023 r.

1. 29 maja br. (poniedziałek) planujemy jednodniowy wyjazd do Narodowego Parku Drawińskiego z dr inż. Włodzimierzem Łęckim. Koszt wyjazdu 80 zł (obiad 45 + 35 autobus i ubezpieczenie). Odpłatność do dnia 27 kwietnia br. w biurze UTW.
2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 21 kwietnia br. (piątek) o godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
3. Do dnia 20 kwietnia br. należy uiścić pozostała odpłatność w wysokości 240 zł za wycieczkę do Łodzi.
4. Spływ kajakowy z Sierakowa do Międzychodu przewidywany jest w dniu 30 maja (uzależniona data będzie od pogody – deszcz lub zbyt silny wiatr) termin może być przełożony. Wypłynięcie z przystani w Sierakowie o godz. 10.30 – dojazd do Sierakowa we własnym zakresie. Warunkiem uczestnictwa jest umiejętność pływania. Koszt uczestnictwa 40 zł od osoby (w tym wypożyczenie kajaku 25 zł, w przystani w Chorzępowie „Agroturystyka u Grzesia” herbata, placek i toalety 15 zł). Zapisy w biurze UTW do dnia 25 maja br. Organizatorem spływu jest kol. Jan Mojżeszewicz.
5. W imieniu Zarządu UTW w Sierakowie zapraszamy do wzięcia udziału w XI Wielkopolskich Spotkaniach Sportowo Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku w dniu 13 maja br. Rozpoczęcie o godz.10.oo zbiórka uczestników spartakiady przy Zamku Opalińskich.
Konkurencje:
– bowling Panie
– bowling Panowie
– scrabble
– rzut do celu alko goglach
– układanie chłopka
– rzut beretem
– salom z piłeczką pingpongową
Chętnych studentów do udziału w Spartakiadzie UTW w Sierakowie informujemy, że zapisy przyjmujemy w biurze UTW – Międzychód i proszę o podanie konkurencji w jakiej się chce startować. Odpłatność uczestnika 25 zł (posiłek) do dnia 27 kwietnia br.
6. Wczasy w Grzybowie w termin od 29 sierpnia br. do dnia 5 września br. Odpłatności za dobę 65 zł od osoby. Zapisy w biurze UTW.
7. Zapraszamy na wykład Pani prof. dr hab. Anny Brzezińskiej, który odbędzie się w dniu 27 kwietnia br. Temat wykładu „Dialog międzypokoleniowy – czy rozumiemy pokolenia ALFA”


Komunikat 23 marca 2023 r.

1. Przypominamy studentom, że od II semestru roku akademickiego 2022/2023 obowiązuje zamiast indeksów lista obecności na wykładach.
Każdy student wchodząc na wykład obowiązany jest podpisać listę obecności.
2. 29 maja br. planujemy jednodniowy wyjazd do Narodowego Parku Drawińskiego z dr inż. Włodzimierzem Łęckim. Zapisy w biurze UTW. Koszt wyjazdu 80 zł (obiad 45 + 35 autobus i ubezpieczenie). Odpłatność do dnia 27 kwietnia br. w biurze UTW.
6. Prosimy studentów o uregulowanie czesnego za II semestr roku akademickiego 2022/2023.
7. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 24 marca br. o godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
8. Do dnia 20 kwietnia br. należy uiścić pozostałą odpłatność w wysokości 240 zł za wycieczkę do Łodzi.


Komunikat 8 marca 2023 r.

1. Wykład dr inż. Włodzimierza Łęckiego, który miał odbyć się w dniu 26 stycznia br. odbędzie się dnia 23.03.2023 r.
2. Przypominamy studentom, że od II semestru roku akademickiego 2022/2023 obowiązuje zamiast indeksów lista obecności na wykładach.
Każdy student wchodząc na wykład obowiązany jest podpisać listę obecności.
3. W dniu 14 marca br. wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego. Koszt wyjazdu 50 zł (bilet wstępu na basen + koszty przejazdu). Zapisy do dnia 13.03. br. w biurze UTW.
4. W dniach 16-17 maja br. organizujemy dwudniową wycieczkę do Łodzi. Koszt wycieczki 440 zł – obejmuje nocleg w hotelu obiadokolację i śniadanie, koszt przejazdu autokaru oraz przewodnika). Studenci którzy zapisali się na w/w wycieczkę proszeni są o dokonanie wpłaty w wysokości 200 zł do dnia 15 marca br. w biurze UTW.
5. 27 maja br. planujemy jednodniowy wyjazd do Narodowego Parku Drawińskiego z dr inż. Włodzimierzem Łęckim. Zapisy w biurze UTW. Koszt tego wyjazdu podamy po uzgodnieniu z dr inż. W. Łękim. Zapisy w biurze UTW.
6. Prosimy studentów o uregulowanie czesnego za II semestr roku akademickiego 2022/2023 .
7. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 24 marca br. o godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
8. Informujemy studentów, że został ogłoszony
II POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA.
Pierwszy etap Gminny do dnia 29 marca
Drugi etap Powiatowy do dnia 5 kwietnia. Organizatorem Jest Biblioteka Publiczna Centrum Animacji Kultury im. Jana Daniela Janockiego w Międzychodzie.
Informacja na tablicy ogłoszeń UTW.
Chętnych studentów prosimy o zgłoszenie się z wypełnioną kartą zgłoszenia do dnia 24 marca br.


Komunikat 15 lutego 2023 r.

1. Wykład dr inż. Włodzimierza Łęckiego, który miał odbyć się w dniu 26 stycznia br. został przełożony na miesiąc marzec (23.03.2023).
2. Informujemy studentów, że od II semestru roku akademickiego 2022/2023 będzie obowiązywała zamiast indeksów lista obecności na wykładach. Każdy student wchodząc na wykład będzie musiał podpisać listę obecności.
3. 17 lutego br. (piątek) wyjazd do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. na spektakl w reżyserii Artura Barcisia pt. „ Świecie Nasz” – piosenki Marka Grechuty. Wyjazd autobusu do Teatru dnia 17 lutego (piątek) o godz.17.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
4. W dniach 16-17 maja br. organizujemy dwudniową wycieczkę do Łodzi. Koszt wycieczki około 500 zł obejmuje nocleg w hotelu obiadokolację i śniadanie, koszt przejazdu autokaru oraz przewodnika). Zapisy w biurze UTW do dnia 27 lutego br. Wpłata 200 zł do dnia 15 marca br.
5. 27 maja br. planujemy jednodniowy wyjazd do Narodowego Parku Drawińskiego z dr inż. Włodzimierzem Łęckim. Zapisy w biurze UTW. Koszt tego wyjazdu podamy na początku marca.
6. Odwołujemy wyjazd na basen w dniu 24 lutego br. do Międzyrzecza. Wyjazd na basen będzie w dniu 24 marca br. Tradycyjne wyjazd o godz. 16.00 z Międzychodu Pl. Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego .
7. W dniu 14 marca br. planujemy wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego. Koszt 50 zł (bilet wstępu na basen + koszty przejazdu). Zapisy w biurze UTW.


Komunikat 10 lutego 2023 r.

Zapraszamy studentów na wykład – spotkanie z Burmistrzem Międzychodu w dniu 16 lutym br.
o godz. 17.oo.
1. Wykład dr inż. Włodzimierza Łęckiego, który miał odbyć się w dniu 26 stycznia br. został przełożony na miesiąc marzec.
2. Informujemy studentów, że od II semestru roku akademickiego 2022/2023 będzie obowiązywała zamiast indeksów lista obecności na wykładach.
Każdy student wchodząc na wykład będzie musiał podpisać listę obecności.
3. 17 lutego br. (piątek) organizujemy wyjazd do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. na spektakl w reżyserii Artura Barcisia pt. „Świecie Nasz” – piosenki Marka Grechuty.
Cena biletu + ubezpieczenie 42 zł.
Zapisy w biurze UTW. Wyjazd autobusu do Teatru dnia 17 lutego (piątek) o godz.17.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.


Komunikat 25 stycznia 2023 r.

1. Wykład dr inż. Włodzimierza Łęckiego, który miał odbyć się w dniu 26 stycznia br. został przełożony na miesiąc marzec.
2. Zwracamy się do osób gotowych przeżyć radosne chwile z przedszkolakami z naszego miasta, by zechciały włączyć się do organizowanej po przerwie pandemicznej akcji czytania bajek. Chętnych prosimy o zapisywanie się u kol. Barbary Agaciak – Tel. 724 794 659
3. Informujemy studentów, że od II semestru roku akademickiego 2022/2023 będzie obowiązywała zamiast indeksów lista obecności na wykładach.
Każdy student wchodząc na wykład będzie musiał podpisać listę obecności.
4. 17 lutego br. (piątek) organizujemy wyjazd do teatru im Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp na spektakl w reżyseria Artur Barciś pt. „Świecie Nasz” – piosenki Marka Grechuty
Cena biletu + ubezpieczeni 42 zł.
Zapisy w biurze UTW.
4. Wycieczka „Malta”
Informujemy, że wraz z biurem WILDA TRAVEL w Poznaniu organizowana jest wycieczka na MALTĘ.
Termin 02 – 09 październik 2023 r.
Wycieczka jest samolotowa, wylot z Poznania ok. godz. 14.00.
Koszt wycieczki 3.259,- zł. + 200 € od osoby.
Należy dokonać wpłat na ten wyjazd.
Pierwszą ratę w wysokości 1.000,- zł. od osoby należy wpłacić do dnia 28 lutego br., a termin wpłaty pozostałej kwoty zostanie podany później.
Szczegółowy plan wycieczki jest w biurze UTW oraz na tablicy ogłoszeń.
Wszelkie szczegółowe informacje oraz program wycieczki u kol. Małgorzaty A. Koszyca tel. 603052604 lub w biurze UTW.


Komunikat 1 stycznia 2023 r.

1. Informuję studentów, którzy zapisali się na wyjazd do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. na Koncert Wiedeński na godz. 17.00.
Wyjazd autobusu w dniu 21 stycznia br. (sobota) o godz. 15.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
2. Wycieczka „Malta”
Informujemy, że wraz z biurem WILDA TRAVEL w Poznaniu organizowana jest wycieczka na MALTĘ.
Termin 02 – 09 październik 2023 r.
Wycieczka jest samolotowa, wylot z Poznania ok. godz. 14.00.
Koszt wycieczki 3.259,- zł. + 200 € od osoby.
Należy dokonać wpłat na ten wyjazd.
Pierwszą ratę w wysokości 1.000,- zł. od osoby należy wpłacić do dnia 28 lutego br., a termin wpłaty pozostałej kwoty zostanie podany później.
Szczegółowy plan wycieczki jest w biurze UTW oraz na tablicy ogłoszeń.
Wszelkie szczegółowe informacje oraz program wycieczki u kol. Małgorzaty A. Koszyca tel. 603052604 lub w biurze UTW.


Komunikat 1 grudnia 2022 r.

1. 7 grudnia br. o godz. 11.oo w sali muzycznej BP I CAK odbędzie się pierwsze spotkanie „zielonego stolika” – gry w brydża dla grupy początkującej. Sekcję prowadzi kol. Grażyna Kryger.
2. 16 grudnia br. (piątek) wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego .
3. Przypominamy studentom o zapłaceniu czesnego za pierwszy semestr bieżącego roku akademickiego. Płatność do dnia 15 grudnia 2022 roku.
4. Informujemy studentów o możliwości skorzystania z wczasów letnich w Mrzeżynie w terminie od dnia 10 do 17 czerwca 2023. Koszt noclegu 35 zł od osoby. Zapisy w biurze UTW do dnia 15 lutego 2023 r. Wpłata 50 zł.
5. Dr Włodzimierz Łęcki –„Wielkopolska nie miała przede mną tajemnic” – książka która może być pięknym upominkiem pod choinkę. Koszt zakupu 40 zł zapisy w biurze UTW do dnia 12 grudnia br. Cena detaliczna w sprzedaży tej książki będzie 60 zł. Natomiast my zamawiamy grupowo za 40zł i kurier dostarczy do Międzychodu.
6. Zaproszenie na 4 grudnia br. godz. 16.oo w Sali widowiskowej CAK – 5 lecie zespołu Finart.


Komunikat 3 listopada 2022 r.

1. Spotkanie Andrzejkowe 25 listopada br. w godz. 17.oo do 22.oo. Miejsce spotkania lokal IMPRESJA . Opłata 70 zł od osoby (obiad, zimny bufet, kawa, ciasto + dyskdżokej) zapisy w biurze UTW do dnia 17 listopada br.
2. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 8 listopada godz. 9.oo. Cena biletu 28 zł + (koszty dojazdu w zależności od ilości uczestników).
Zapisy w biurze UTW do dnia 7 listopada br.
3. Informujemy studentów, że w dniu 17 listopada (czwartek) br. o godz. 17.oo w Sali widowiskowej CAK odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze członków UTW. Prosimy wszystkich studentów o przybycie.


Komunikat 18 październik 2022 r.

1. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 21 października br. o godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego. Cena biletu 14 zł.
2. Dnia 21 października br. o godz.10.oo w Sali widowiskowej CAK-u odbędzie się spotkanie  p. Burmistrza i przedstawicieli Ośrodka Pomocy  Społecznej w Międzychodzie. Tematem spotkania będą opaski elektroniczne dla Seniorów.
3. W dniu 21 stycznia 2023 planujemy wyjazd na koncert Wiedeński-Orkiestra Księżniczek, który odbędzie się w teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. Ceny biletów 160 zł. Mamy rezerwację na 40 biletów. Zapisy osób chętnych + opłata za bilet wstępu na wyjazd w poniedziałek 25 października br. w biurze UTW.
4. Spotkanie Andrzejkowe 25 listopada br. w godz. 17.oo do 22.oo. Miejsce spotkania lokal IMPRESIA . Opłata 70 zł od osoby (obiad, zimny bufet, kawa ciasto + dyskdżokej) zapisy w biurze UTW do dnia 17 listopada br.
5. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 8 listopada godz. 9.oo. Cena biletu 28 zł + koszty dojazdu. Zapisy w biurze UTW do dnia 3 listopada br.
6. Biuro UTW w dniu 31 października nieczynne.


Komunikaty 12 październik 2022 r.

1. W dniu 21 stycznia 2023 planujemy wyjazd na koncert Wiedeński-Orkiestra Księżniczek, który odbędzie się w teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. Ceny biletów 149 i 159 zł. Mamy rezerwację na 40 biletów.
Zapisy osób chętnych + opłata za bilet wstępu  na wyjazd w poniedziałek 17 października br. w biurze UTW.
2. Planujemy również zorganizowanie spotkania Andrzejkowego w miesiącu listopadzie. Informację o dacie imprezy i cenie  podamy do wiadomości studentów w późniejszym terminie.
3. W związku z wyjazdem na grzybobranie na prośbę studentów w poniedziałek 17 października nie będzie języka angielskiego.


Komunikaty 4 maja 2022 r.

1. W dniu 7 maja br. (sobota) odbędzie się „Rajd międzychodzkiego żaka”. Zbiórka studentów zgłoszonych przez starostów poszczególnych sekcji o wyznaczonych godzinach przed biurem UTW.
2. 13 maja br. wyjazd na basen do Międzyrzecza godz. 16.oo z Placu Kościuszki, II przystanek ul. Piłsudskiego.
3. Informujemy studentów, którzy wyjeżdżają na wycieczkę do Wrocławia. Wyjazd z Międzychodu jest 9 maja br. o godz. 7.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
4. W dniu 17 maja br. w godzinach od 11.oo do 16.oo organizowany jest festyn sportowo-rekreacyjny dla studentów w Osadzie Sazan.
Zapisy chętnych w biurze UTW lub u koleżanki Danki Ewiak (nr. tel. 500277806).
Odpłatność studenta 10 zł. (kawa, obiad). Dojazd studentów zorganizowany – wyjazd autobusu o godz. 10.4o z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
Można również dojechać własnym środkiem transportu.
Serdecznie zapraszamy studentów.
5. 18 maja br. (środa) o godz. 11.oo odbędzie się spacer dla studentów pod ukrytym tytułem „Międzychód – okiem przyrodnika”.
Przewodnikiem jest dr Krzysztof Grzegorczyk.
Miejsce spotkania godz. 11.oo „Wiata nad Wartą” (przy obwodnicy miejskiej).


Komunikaty 25 kwietnia 2022 r.

1. W dniu 7 maja br. (sobota) odbędzie się „Rajd międzychodzkiego żaka”. Zbiórka studentów zgłoszonych przez starostów poszczególnych sekcji o wyznaczonych godzinach przed biurem UTW.

2. 13 maja br. wyjazd na basen do Międzyrzecza 16.oo z  Placu Kościuszki, II przystanek ul. Piłsudskiego.

3. Informujemy studentów, którzy wyjeżdżają na wycieczkę do Wrocławia. Wyjazd z Międzychodu jest o godz. 7.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego. Przypominamy również o posiadaniu środków na opłaty wstępu w wysokości 100 zł. Zbiórka pieniędzy w autobusie.

4. Przypominamy studentom o uiszczeniu opłaty za II semestr roku akademickiego.


Komunikaty 11 kwietnia 2022 r.

1. Informujemy studentów, że został odwołany wykład mecenasa Marka Dudziaka, który miał odbyć się w dniu 21.04.2022r. Wykład zostanie przełożony na I semestr roku akademickiego 2022/2023.

2. 22 kwietnia br. wyjazd na basen do Międzyrzecza. Godz. 16.oo Plac Kościuszki,  II przystanek  ul. Piłsudskiego.


Komunikaty 24 marca 2022 r.

1. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 25 marca br. (piątek) o godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.

2. Informujemy studentów, którzy zapisali się na wycieczkę w dniach 9 i 10 maja do Wrocławia o dokonanie II raty w kwocie 230 zł do dnia 4 kwietnia br.

3. Podajemy również koszty wstępów

– Panorama 35 zł

– Afrykanarium  40 zł  osoby które ukończyły 75 lat wstęp darmowy

– ogrody japońskie 6 zł

– Aula Leopoldina   9 zł


Komunikaty 23 lutego 2022 r.

1. Przypominamy studentom o uiszczeniu opłaty za I semestr roku akademickiego 2021/2022.

2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 25 lutego br. (piątek) o godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.

3. Informujemy studentki sekcji kulinarnej o wznowieniu zajęć:

Zajęcia prowadzone przez p. Ewelinę Zaborowską:

I grupa we wtorek 1 marca o godz. 14.3o

II grupa we wtorek 15 marca o godz.14.3o

 4. W dniach 9 i 1o maja br.  planujemy wycieczkę dwudniową do Wrocławia. Plan wycieczki podany na stronie internetowej i tablicach informacyjnych UTW.

5. Informujemy studentów, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wycieczkę na Litwę, Łotwę i Estonię + Helsinki. Termin wycieczki 25.06. do 02.07.2022.  Wycieczkę organizuje  UTW Grodzisk wspólnie z Biurem Podróży Wilda Trawel  Poznań. Plan wycieczki w biurze UTW oraz na tablicy informacyjnej UTW. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do dnia 28 lutego br.


Komunikaty 17 lutego 2022 r.

1. Zajęcia sekcji i lektoratów (j. angielski i niemiecki) zostają zawieszone do końca ferii zimowych do dnia 25 lutego br. z powodu  zdalnego nauczania w Zespole Szkół Technicznych.

Pozostałe sekcje, których zajęcia odbywają się  nie w Zespole Szkół Technicznych (Rolnik, Ekonomik) mają zajęcia.

2. Przypominamy studentom o uiszczeniu opłaty za I semestr roku akademickiego 2021/2022.

3. Sekcja brydżowa zawiesiła zajęcia brydża do odwołania.

4. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 25 lutego br. (piątek) o godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.

5. W dniach 9 i 1o maja br. planujemy wycieczkę dwudniową do Wrocławia. Plan wycieczki podany na stronie internetowej i tablicach informacyjnych UTW.


Komunikaty 31 stycznia 2022 r.

1. Spotkanie Burmistrza ze studentami, które miało się odbyć w dniu 3 lutego zostaje przełożone na dzień 17 lutego br. o godz. 17.oo

2. Zajęcia sekcji i lektoratów (j. angielski i niemiecki) zostają zawieszone do końca ferii zimowych do dnia 25 lutego br. z powodu zdalnego nauczania w Zespole Szkół Technicznych. Pozostałe sekcje, których zajęcia odbywają się  nie w Zespole Szkół Technicznych (Rolnik, Ekonomik) maja zajęcia.

3. Przypominamy studentom o uiszczeniu opłaty za I semestr rokuakademickiego 2021/2022.

4. Sekcja brydżowa zawiesiła zajęcia brydża do odwołania.

5. W dniach 9 i 1o maja br.  planujemy wycieczkę dwudniową do Wrocławia.

Plan wycieczki:

Pierwszy dzień 9.05. br.

Przedpołudnie

Wyjazd z Międzychodu godz. 7.oo dojazd do Wrocławia około godz. 12.oo. Rozpoczynamy spotkaniem z przewodnikiem na Ostrowie Tumskim czyli najstarszej zabytkowej części Wrocławia pełnej zabytków  z monumentalną katedrą  św. Jana Chrzciciela.

Popołudnie

Dalej przejście na Starówkę, a po drodze kilka niespodzianek w tym Wrocławski Uniwersytet… także krasnoludki. Zakończenie przy gotyckim ratuszu na rynku, mały czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja. Czas wolny, możliwy spacer lub koncert dla chętnych, jeśli będzie taka możliwość.

Drugi dzień 10.05. br.

Przedpołudnie

Po śniadaniu Afrykarium – to nowa niesamowita atrakcja Wrocławia z supernowoczesnym pawilonem przeznaczonym do prezentacji fauny i flory Czarnego Lądu oraz pierwsze w Polsce oceanarium z podwodnym tunelem.

Popołudnie

Dalej Panorama Racławicka przywieziona ze Lwowa, wielkie dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka, krótki  czas  wolny. Na zakończenie spacer wokół Hali Stulecia – lista Unicesco oraz ogród japoński.

Powrót do Międzychodu około godz.  21.30

Wstępy płatne dodatkowo.

Cena wycieczki szacowana 300-330 zł (obejmuje przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu *** centrum, pokoje 2 osobowe z łazienkami, śniadanie w formie bufetu, obiadokolację, pilota, przewodnika, ubezpieczenie NNW).

Zapisy w biurze UTW do dnia 20.02.2022 wpłata 100 zł od osoby.


Komunikaty 7 stycznia 2022 r.

1. Informujemy, że 13 stycznia (czwartek) godz.17.00 wykład p. mgr Agaty Staręgi pt. „Praca w sporcie od kuchni”.

2. 14 stycznia (piątek) br. wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.00 z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.

3. Prosimy studentów o uregulowanie czesnego za I semestr roku akademickiego 2021/2022. Biuro czynne w poniedziałki od godz. 11.oo do 13.00 i czwartek od godz. 15.00 do godz. 16.30.


Komunikaty 25 listopada 2021 r.

1.Informujemy, że zajęcia sekcji plastycznej odbędą się w poniedziałek o godz. 17.oo w Szkole Podstawowej Nr 1.
2. 12 grudnia (niedziela) br. o godz. 17.oo w sali widowiskowej CAK odbędzie się program artystyczny ”Pytasz mnie o Polskę”, upamiętniający 82 rocznicę wysiedleń mieszkańców powiatu międzychodzkiego 1030-1945.


Komunikaty 24 listopada 2021 r.

1. Prosimy studentów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia o przychodzenie na wykłady w maseczkach.
2. Uprzejmie informujemy, że wykład pani mgr inż. Marty Pawlak temat wykładu „Wzmacnianie odporności za pomocą jedzenia” – z dnia 18 listopada br. przełożony jest na dzień: 2 grudnia br.
3. Wyjazd na basen do Międzyrzecza piątek 17. grudnia br. godz. 16.oo Pl. Kościuszki- II przystanek ul. Piłsudskiego.
4. W związku z planowanym wyjazdem nad morze w czerwcu 2022 r. do Mrzeżyna prosimy chętnych studentów o zapisywanie się w biurze UTW. Koszt wyjazdu 210 zł + 10 zł ubezpieczenia. Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy i wpłata w wysokości 50 zł do dnia 15
stycznia 2022 w biurze UTW lub u kol. Basi Górki.
5. Przypominamy o opłaceniu czesnego za rok akademicki 2021/2022.
6. Spotkanie sekcji „złota rączka” w dniu 14.12.br. ( wtorek) godz. 13.30.


Komunikaty 8 listopada 2021 r.

1. Sekcje kulinarne od miesiąca listopada będą odbywały się we wtorki od godz.15.00:
– 9.11.br. godz.15.00 zajęcia z p. Mysiak,
-16.11 br. godz. 15.00 zajęcia z p. Zaborowską,
I grupa
-23.11.br. godz.15.00 zajęcia z p. Zaborowską
II grupa.
2. Od miesiąca listopada raz w miesiącu w trzeci piątek wyjazd na basen do Międzyrzecza. Zapisy w biurze UTW.
3. Zajęcia sekcji „złota raczka” w trzeci wtorek w miesiącu listopadzie (16.11.br) godz. 13.30 br. Sekcje prowadzi p. Grażyna Kowalkowska.


Komunikaty 14 październik 2021 r.

1. Do końca października zapisy do sekcji „Złota rączka” w biurze UTW. Proponowane zajęcia raz w miesiącu począwszy od m-ca listopada br.: w poniedziałek po południu lub wtorek, środa w godz. od 11.00 do 15.00.
2. Gimnastyka rehabilitacyjna w środy – sala gimnastyczna przy stadionie miejskim:
I  grupa godz. 15.30
II grupa godz. 16.30.
3. Scrabble – w Klubie Seniora Złoty Wiek w środy godz. 15.00.
4. Zapraszamy studentów na grzybobranie, które odbędzie się 20 października br. Wyjazd spod BPiCAK w Międzychodzie godz.9.00, drugi przystanek za krzyżówką w kierunku mostu. Chętnych prosimy o zapisy do dnia 18 października w biurze UTW w godz. od 11.00 do 13.00.
5. Zwracam się z prośbą do studentów o wybranie w swoich sekcjach starostów sekcji, abyśmy mogli dokonać wyboru Samorządu Uczelnianego.
6. Wyjazd do Filharmonii w Gorzowie Wlkp. 4 listopada (czwartek) br. godz. 15.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego (przystanek PKS).


Komunikaty 2 marzec 2020 r.

1. W dniu 19 marca br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej BPiCAK odbędzie się spotkanie autorskie Arkadego Radosława Fiedlera pt. „Podróże do Amazonii”.
2. W dniu 19 marca br. o godz. 16.oo UTW Międzychód oraz Weranda Artcafe zapraszają na wernisaż akwareli Grażyny Cacak-Matysik „Uchwycone w kolorze”. Kawiarnia Weranda Artcafe Pl. Kościuszki 9. Wystawę będzie można oglądać do 22 marca br.
3. W dniu 20 marca br. wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, 16.20 drugi przystanek ul. Piłsudskiego. Chętnych prosimy o zapisy w biurze UTW, zgłoszenie się telefonicznie u kol. Danuty Ewiak lub Barbary Górki do dnia 19 marca (czwartek) br.
4. W dniu 21 marca br. (w sobotę) UTW w Sierakowie Wlkp. organizuje na powitanie wiosny „Turniej Kręglarski”. Początek turnieju godz. 11.00 Kręgielnia „WRZOS” w Sierakowie Wlkp. ul. Dworcowa 6.
5. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się chętnych na wczasy do Mrzeżyna w dniach od 7 do 13 czerwca br. oraz na wczasy do Grzybowa w dniach od 20 do 27 sierpnia br.
6. Prosimy studentów, którzy zapisali się na wczasy rehabilitacyjne do Darłówka o wpłatę drugiej raty w wysokości 150 zł do dnia 10 marca br.
7. Informujemy studentów, że organizujemy wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 10 marca br. Koszt 33 zł. Zapisy w biurze UTW.


Komunikaty 10 luty 2020 r.

 1. W dniu 21 marca br. wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, 16.20 drugi przystanek ul. Piłsudskiego. Chętnych prosimy o zapisy w biurze UTW, zgłoszenie się telefonicznie u kol. Danuty Ewiak lub Barbary Górka do dnia 20 lutego br.
 2. W dniach 14 i 28 lutego odwołane są zajęcia z gimnastyki rehabilitacyjnej w Zespole Szkół Technicznych (Ekonomik).
 3. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się chętnych na wczasy do Mrzeżyna w dniach od 6 do 13 czerwca oraz na wczasy do Grzybowa w dniach od 20 do 27 sierpnia br.
 4. Informujemy studentów, że w dniu 18 lutego wtorek br. wyjazd na  występ „ Narodowa Perła Gruzji” jest o godz.17.00 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 17.05 ul. Piłsudskiego.
 5. Zapraszamy studentów w dniu 13 lutego (czwartek) br. o godz. 17.00 na wykład z Burmistrzem Międzychodu Krzysztofem Wolnym.
 6. Przed wykładem prosimy o odebranie programu zajęć na II semestr roku akademickiego.
 7. Informujemy studentów, że organizujemy wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 10 marca br. Zapisy w biurze UTW.

Komunikaty 9 stycznia 2020 r.

 1. W dniu 10 stycznia br. odwołane są zajęcia na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Technicznych (ekonomik). Zapraszamy studentów za tydzień.
 2. Zapraszamy studentów do odwiedzenia naszego stoiska „Wędrującej książki”, które będzie wystawione podczas 28 Finału WOŚP w hali Sportowo – Widowiskowej,  przy ul. Dworcowej.
 3. Uprzejmie prosimy studentów zapisanych na wycieczkę do Warszawy o wpłatę zaliczki w wysokości 250 zł do dnia 15 stycznia br.
 4. W dniu 17 stycznia wyjazd na basen do Międzyrzecza. Godz. 16:15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 16:20 Piłsudskiego.

Komunikaty 9 grudnia 2019 r.

 1. W dniu 13 grudnia br. wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 16.20 Piłsudskiego.
 2. Warsztaty dla studentów prowadzone przez Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu odbędą się w dniu 11 i 16 grudnia. Rozpoczęcie wykładów o godz. 10.00. Prosimy studentów, którzy zapisali się na warsztaty o punktualne przybycie.
 3. Uprzejmie prosimy o uiszczenie opłaty czesnego za I semestr do 16 grudnia br.
 4. W dniu 9 stycznia(czwartek) 2020 roku o godz. 17.00 zapraszamy studentów na senioralny POKAZ MODY w wykonaniu naszych studentów.
 5. Przerwa świąteczna w zajęciach w poszczególnych sekcjach  od 21 grudnia br. do 2 stycznia 2020 r. Biuro również nieczynne od dnia 20 grudnia br. do dnia 2 stycznia 2020 r.

Komunikaty 5 grudnia 2019 r.

 1. Dzisiaj po wykładzie uprzejmie proszę o pozostanie starostów sekcji celem wybrania samorządu uczelnianego (przewodniczącego, sekretarza, członka).
 2. Uprzejmie informujemy studentów, że wykład w dniu 12 grudnia rozpocznie się o godz. 16.00.
 3. W dniu 13 grudnia br. wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 16.20 Piłsudskiego.
 4. Warsztaty dla studentów prowadzone przez Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu odbędą się w dniu 11 i 16 grudnia. Rozpoczęcie wykładów o godz. 10.00 Prosimy studentów, którzy zapisali się na warsztaty o punktualne przybycie.
 5. Uprzejmie prosimy o uiszczenie opłaty czesnego za I semestr do 16 grudnia br.

Komunikaty 28 listopada 2019 r.

 1. Dzisiaj po wykładzie uprzejmie proszę o pozostanie starostów sekcji celem wybrania samorządu uczelnianego (przewodniczącego, sekretarza, członka).
 2. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 3 grudnia (wtorek) br. o godz. 9.00 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 9.05 ul Piłsudskiego.
 3. W dniu 13 grudnia br. wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 16.20 Piłsudskiego.
 4. Warsztaty dla studentów prowadzone przez Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu odbędą się w dniu 11 i 16 grudnia. Rozpoczęcie wykładów o godz. 10.00. Prosimy studentów, którzy zapisali się na warsztaty o punktualne przybycie.
 5. Uprzejmie prosimy o uiszczenie opłaty czesnego za I semestr do końca listopada br.

Komunikaty 7 listopada 2019 r.

1. W dniu 8 listopada br. odwołane są zajęcia z gimnastyki rehabilitacyjnej w Zespole Szkół Technicznych (Ekonomik) ze względu na nieskończone prace remontowe szatni.
2. W dniu 14 listopada br. zmiana tematu wykładu i wykładowcy. Planowany wykład o chorobie Parkinsona zamieniony jest na wykład który poprowadzi mgr Witold Marciniak – temat wykładu Kwiaty Botticellego.
3. W dniu 21 listopada organizowane są ANDRZEJKI. Odpłatność 50 zł od osoby zapraszamy studentów
(pary i singli na wieczór Andrzejkowy). Odpłatność od osoby 50 zł. Zapisy do dnia 18 listopada w biurze UTW.
Organizatorem jest kol. Barbara Górka.
4. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 22 listopada o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 16.20 ul. Piłsudskiego.
5. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 3 grudnia (wtorek) br. o godz. 9.00 z Placu Kosciuszki, drugi przystanek 9.05 ul Piłsudskiego. Koszt wyjazdu na termy 35 zł. zapisy w biurze UTW
6. W dniu 11 stycznia 2020 r. wyjazd na koncert karnawałowy „Niech żyje walc” do Filharmonii w Gorzowie Wlkp. Koszt wyjazdu 72 zł. Prosimy studentów o dokonanie wpłat do dnia 25 listopada br.
7. Uprzejmie prosimy chętnych o zapisywanie się na wczasy lecznicze do Darłówka, które odbędą się w dniach od 16 do 22 maja 2020r. Koszt pobytu 650 zł. Prosimy o zapisy w biurze UTW i dokonanie wpłaty w wysokości 100 zł do dnia 15 grudnia br. (organizator Barbara Górka).
8. W dniach od 7 do 13 czerwca 2020 roku organizowane są wczasy tygodniowe w Mrzeżynie. Studenci, którzy są skorzystać z tej oferty proszeni są o zapisywanie się w biurze UTW oraz uiszczenie przedpłaty w wysokości 50 zł do dnia 1 lutego 2020 r. (organizator Barbara Górka).


Komunikaty 17 października 2019 r.

1. Prosimy studentów o zapisywanie się na JESIENNY Turniej Kręglarski organizowany przez UTW Sieraków który odbędzie się w Sierakowie w dniu 19 października br. o godz. 11.oo.
2. Wyjazd na grzybobranie w dniu 21 października o godz. 8.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek na krzyżówce.
3. Uprzejmie prosimy studentów o zapisywanie się na targi Viva – Senior, które odbędą się 25 października br. Wyjazd do Poznania o godz. 8.30 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 8.40 ul. Piłsudskiego. Opłata wstępu na targi przez studenta wynosi 13 zł.
4. W dniu 21 listopada organizowane są ANDRZEJKI. Odpłatność 50 zł od osoby zapraszamy studentów  (pary i singli na wieczór Andrzejkowy). Odpłatność od osoby 50 zł. Zapisy w biurze UTW.
5. Organizujemy w dniu 11 stycznia 2020 r. wyjazd na koncert karnawałowy „Niech żyje walc” do Filharmonii w Gorzowie Wlkp. Koszt wyjazdu 72 zł.

Wycieczka do Szwajcarii
Informujemy również, że planowana jest w czerwcu 2020 r. 5-dniowa wycieczka autokarowa do Szwajcarii. Szczegóły i zgłoszenie uczestnictwa w wycieczce do Szwajcarii prosimy podać w biurze UTW.


Komunikaty 17 września 2019 r

1. Spotkanie nowo przyjętych studentów z Zarządem UTW w dniu 26 września br. (czwartek) o godz. 10.oo w sali lustrzanej BP i CAK w Międzychodzie ul. Pl. Kościuszki 9.
2. Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 w dniu 3 października br. o godz. 17.oo w Sali widowiskowej BP i CAK w Międzychodzie.


Komunikaty 6 maja 2019 r.

1. W dniu 9 maja wykład z dr Krzysztofem Grzegorczykiem w terenie – gospodarstwo w Puszczy o godz. 16.oo. Wyjazd autokaru z Placu Kościuszki o godz. 15.30.
2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 17 maja br. o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
3. Prosimy studentów o zapisywanie się w biurze UTW na spartakiadę naszego UTW do dnia 12 maja br. Dokładna informacja na stronie internetowej UTW w komunikacie o spartakiadzie.
4. Prosimy studentów o zapisywanie się na warsztaty z dr Rafałem Piechockim, które odbędą się w dniu 20 maja br. o godz. 10.oo w BP i CAK w Międzychodzie pod tytułem:
Wychowanie dziecka (wnuka) w środowisku obcojęzycznym i obcym kulturowo. Pakiet edukacyjny „Gwiazdka z nieba”.
5. Uprzejmie prosimy starostów poszczególnych sekcji o złożenie informacji o frekwencji na zajęciach za II semestr roku akademickiego 2018/2019.
Studenci proszeni są o złożenie indeksów do dnia 31 maja br. w biurze UTW.
6. Nadleśnictwo Międzychód, Stowarzyszenie na Rzecz Ziemi Międzychodzkiej oraz Stowarzyszenie Nowy Międzychód zapraszają w dniu 25 maja 2019 r. na Rajd rowerowo – pieszy „Śladami Radusza” połączony z nadaniem Izbie Pamięci Wsi Radusz imienia Jerzego Przybylskiego.


KOMUNIKAT!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 9 maja br. (czwartek) wykład
dr Krzysztofa Grzegorczyka odbędzie się w terenie w gospodarstwie wykładowcy w Mierzynie o godz. 16.oo.
Prosimy zatem studentów chętnych do wysłuchania wykładu w terenie.
Zbiórka o godz. 15.30 na Placu Kościuszki i wyjazd autobusu o godz. 15.40 do wsi Mierzyn.
Zarząd UTW


KOMUNIKAT!

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza studentów w dniu
15 maja 2019 o godzinie 11.oo do wzięcia udziału
w
„FESTYNIE SPORTOWYM NA STRZELNICY”

W programie :
• otwarcie imprezy przy kawie i drożdżówce,
omówienie konkurencji, zasad uczestniczenia,
zapisywanie do konkurencji
• przeprowadzenie konkurencji:
– STRZELANIE Z WIATRÓWKI
– BOULE
– MOLKKY
– MINI GOF
-RZUT BERETEM
– HULA HOP NA PALIKI
– niespodzianka

• Posiłek obiadowy
• Wyłonienie zwycięzców
• Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, biesiada przy ognisku.

Koszt uczestnictwa 5 zł od osoby.
Zapisy do dnia 10 maja br. w biurze UTW lub telefonicznie:
500 277 806 Danuta Ewiak


Komunikaty 4 kwietnia 2019

1. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 26 kwietnia br. o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
2. Prosimy studentów o zapisywanie się na warsztaty z dr Rafałem Piechockim, które odbędą się w dniu 29 kwietnia o godz. 10.oo w BP i CAK w Międzychodzie pod tytułem: Wychowanie dziecka (wnuka) w środowisku obcojęzycznym i obcym kulturowo. Pakiet edukacyjny „Gwiazdka z nieba”.
3. Studentów, którzy zapisali się na wczasy do Mrzeżyna uprzejmie prosimy o doprecyzowanie dojazdu do ośrodka wypoczynkowego – czy własnym środkiem transportem czy zbiorowym wyjazdem (autobus). Do dnia 9 maja br. należy dokonać wpłaty drugiej raty w biurze UTW.
4. Studentów którzy zapisali się na wczasy do Grzybowa w dniach od dnia 27 sierpnia do 3 września br. prosimy
o uiszczenie wpłaty I raty w wysokości 150 zł do 30 kwietnia br. w biurze UTW.
5. W dniu 13 kwietnia br. o godz. 18.00 zapraszamy studentów na koncert orkiestry z miasta partnerskiego OSTRICOURT. Koncert obędzie się w Sali widowiskowej BP i CAK w Międzychodzie.


Komunikaty 27 luty 2019

1. Wyjazd do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. o godz. 16.30 z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
2. Uprzejmie prosimy o zapisywanie się studentów na warsztaty, które odbędą się w dniu 5 marca o godz. 10.oo w salach BPiCAK w Międzychodzie ze studentami Uniwersytetu Adam Mickiewicza. Zapisy w biurze UTW.
3. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego – 6 marca 2019 r. Zapisy w biurze UTW. Odpłatność 32 zł.
4. W dniu 12 marca br. o godz. 10.oo spotkanie Zarządu UTW z Starostami sekcji w kawiarni Art Kafe. Prosimy wszystkich starostów o udział w spotkaniu.
5. W dniu 14 marca br. o godz. 17.00 odbędą się Studenckie Mistrzostwa Gier Intelektualnych UTW.
6. W dniu 22 marca wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 16.20 ul . Piłsudskiego.
7. Studentów, którzy zapisali się na wczasy do Mrzeżyna uprzejmie prosimy o doprecyzowanie dojazdu do ośrodka wypoczynkowego – czy własnym środkiem transportem czy zbiorowym wyjazdem (autobus). Do dnia 9 maja br. należy dokonać wpłaty drugiej raty w biurze UTW.
8. Do końca marca zapisujemy chętnych na wczasy do Grzybowa, które odbędą się od dnia 27 sierpnia do 3 września br. wpłata I raty w wysokości 150 zł do 30 kwietnia br. w biurze UTW.
9. Wyjazd do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. o godz. 16.30 z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego. Prosimy o dokonanie wpłat do dnia 25. lutego 2019r.


Komunikaty 20 luty 2019

1. Uprzejmie prosimy o zapisywanie się studentów na warsztaty, które odbędą się 5 marca br. w salach BP i CAK w Międzychodzie ze studentami Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Zapisy w biurze UTW do dnia 28.02.2019.
2. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego – 6 marca 2019 r. Zapisy w biurze UTW. Odpłatność 32 zł.
3. W dniu 22 lutego odwołuje się wyjazd na basen do Międzyrzecza z powodu awarii autokaru szkolnego.
4. Studentów, którzy zapisali się na wczasy do Mrzeżyna uprzejmie prosimy o doprecyzowanie dojazdu do ośrodka wypoczynkowego
– czy własnym środkiem transportem czy zbiorowym wyjazdem (autobus). Do dnia 9 maja br. należy dokonać wpłaty drugiej raty w biurze UTW.
5. Do końca marca zapisujemy chętnych na wczasy do Grzybowa, które odbędą się od dnia 27 sierpnia do 3 września br. Wpłata I raty w wysokości 150 zł do 30 kwietnia br. w biurze UTW.
6. Wyjazd do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. o godz. 16.30 z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego. Prosimy o dokonanie wpłat do dnia 25. Lutego 2019r.


Komunikaty 15 luty 2019

1.Uprzejmie prosimy o zapisywanie się studentów na warsztaty, które odbędą się w miesiącu marcu w salach BP i CAK w Międzychodzie  ze studentami Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Zapisy w biurze UTW.
2. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego – 6 marca 2019 r. Zapisy w biurze UTW.


Komunikaty 4 luty 2019

1. Dnia 15 lutego odbędą się Walentynki. Odpłatność 50 zł od osoby. Prosimy o zapisywanie się w Biurze UTW do czwartku bm. (7.02.2019).
2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 22 lutego bm. o godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 16.20 ul. Piłsudskiego. Prosimy o zapisywanie chętnych w biurze UTW.
3. Uprzejmie informujemy, że SMUGI Studenckie Mistrzostwa Umiejętności i Gier Intelektualnych przeniesione zostały na dzień 14 marca br. Za zmianę terminu przepraszamy.
4.W dniu 1 marca br. wyjazd do Teatru Im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp na KONCERT WIEDEŃSKI (koszt. 85 zł od osoby prosimy o uiszczenie opłaty w biurze UTW).
5. W dniach od 27 sierpnia do 3 września br. organizujemy wczasy w Grzybowie . Odpłatność za nocleg 40,00 zł od osoby plus ubezpieczenie i opłata klimatyczna. Koszt przejazdu autobusem w zależności od ilości osób. Zapisy w biurze UTW wpłata w miesiącu maju w wysokości 150 zł i druga rata w czerwcu również w wysokości 150 zł.


Komunikaty 3 stycznia 2019

1. Dnia 15 lutego odbędą się Walentynki. Odpłatność 50 zł od osoby. Prosimy o zapisywanie się w Biurze UTW.
2. W dniu 11 stycznia 2019 roku wyjazd do Filharmonii w Gorzowie Wlkp. Planowany wyjazd do Gorzowa o godz. 17.00 Spektakl godz. 19.00.
3. W dniu 13 stycznia 2019 roku wyjazd do Teatru Muzycznego w Poznaniu na musical „Skrzypek na dachu” . Spektakl o godz. 17.00.  Planowany wyjazd do Poznania godz. 14.30 z Placu Kościuszki
i 14.35 ul. Piłsudskiego.
4. W dniu 5 stycznia (sobota) br. w Sali CAK odbędzie się występ Teatru działającego przy BP i CAK w Międzychodzie.
5. Prosimy o uregulowanie przedpłaty na wczasy w Mrzeżynie.
6. Do dnia 10 stycznia proszę złożyć indeksy w biurze UTW celem zaliczenia I semestru.
7. Przerwa w zajęciach na sekcjach – ferie od dnia 14 stycznia do 27 stycznia br. włącznie.


Komunikaty 19 listopada 2018 r.

1. Po wykładzie 06 grudnia 2018 r. wybory SAMORZĄDU STUDENCKIEGO. Prosimy o pozostanie na sali wszystkich starostów grup.
2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza 14 grudnia 2018 r. (piątek) – godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 16.20 ul. Piłsudskiego. Można zabrać wnuki.
3. Ważny KOMUNIKAT
Poszukujemy osoby, która mając odpowiednie przygotowanie poprowadzi utewowską sekcję śpiewu. Prosimy studentów, w przypadku wiadomości
o takiej osobie, o zgłaszanie tej informacji w biurze UTW. Sprawa pilna. Dziękujemy.


Informacja o planowanych wycieczkach w 2019 roku

1. WĘGRY – pobyt w HAJDUSZOBOSZLO (największe uzdrowisko termalne na Węgrzech) – spacery, kąpiele, zabiegi.
Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych.
Czas trwania: 8 dni.
Termin:
15.06.2019 – 22.06.2019 1350 PLN cena promocyjna do 31.12.2018 1450 PLN cena normalna.

2. Wczasy – GRECJA – RIWIERA OLIMPIJSKA – HOTEL GOLDEN BEACH***: komfortowy rodzinny hotel usytuowany w niewielkiej i spokojnej
miejscowości turystycznej Agiokampos, ok. 50 m od rozległej, piaszczystej plaży. Przejazd autobusem – NOCLEGI NA TRASIE.
Czas trwania: 10 dni.
Termin:
05.07.2019 – 14.07.2019 2099 PLN cena promocyjna do 31.12.2018 2199 PLN cena normalna.
Możliwość udziału w całodziennych wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo):
· wycieczki fakultatywne w przypadku min. 25 chętnych:
· wiszące klasztory Meteora – 30 EUR
· Ateny – 70 EUR (transport, przewodnik lokalny, wstęp na Akropol)
· Delfy – klasztor Błogosławionego Łukasza – Termopile – 55 EUR (transport, wstępy)
· zniżki hotelowe:
· dziecko do 4 lat w pokoju z 2 osobami dorosłymi – płaci tylko 700 PLN
· dziecko 4-15 lat w pokoju z 2 osobami dorosłymi – zniżka 650 PLN

3. DOOKOŁA BIESZCZAD + LWÓW, DROHOBYCZ, TRUSKAWIEC
Czas trwania: 5 dni.
Terminy:
28.08.2019 – 01.09.2019 899 PLN cena promocyjna do 31.12.2018 999 PLN cena normalna.
UWAGA: przy wjeździe na Ukrainę wymagany ważny paszport!!!
Szczegóły dot. wycieczek oraz zapisy wraz z I wpłatą w biurze UTW w godzinach urzędowania.


Komunikaty 15 listopada 2018 r.

1. Informujemy studentów, że organizowana będzie z biurem turystycznym „WILDA – TRAVEL” z Poznania wycieczka „PORTUGALIA” –wycieczka lotnicza.
Wycieczka 8-dniowa w terminie od 23 marca 2019 – do 30 marca 2019 r. Cena wycieczki wynosi 2.499,- zł/os. oraz pakiet 200,- €/os. Zgłoszenie uczestnictwa w wycieczce należy podać do dnia 23 listopada 2018 r. Przelot liniami Ryanair z lotniska z Wrocławia. Prosimy o posiadanie bezpłatnej karty ubezpieczenia EKUZ. Termin wpłaty pierwszej raty w wysokości 750,- zł. podamy w terminie późniejszym.
W programie m.in. Lizbona, Porto, Fatima, Sintra. Szczegółowy program można uzyskać w biurze UTW lub u kol. Małgorzaty Anny Koszyca.
Zapisy w Biurze UTW do dnia 23.11.2018 r.


Komunikaty 6 listopada 2018 r.

1. Po wykładzie dr n. farm. Agnieszki Neumann-Podczaskiej „Jak bezpiecznie stosować leki aby uniknąć działań niepożądanych i interakcji? ” – 08 listopada 2018 r. – krótki program satyryczny oraz wybory SAMORZĄDU STUDENCKIEGO.
2. Po wykładzie dr. Adama Pleskaczyńskiego „Środkowoazjatyckie podróże Bronisława Grąbczewskiego 1876-1896” – 15 listopada 2018 r. – zapraszamy na program artystyczny.
3. Wyjazd na basen do Międzyrzecza 16 listopada 2018 r. (piątek) – godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 16.20 ul. Piłsudskiego. Można zabrać wnuki.
4. Prosimy o zapisy na WIECZÓR ANDRZEJKOWY 23 listopada 2018 r. (piątek), początek – godz. 17.00 w KOMNACIE RYNKOWEJ. Zapisy do 19 listopada 2018 r. (poniedziałek) w biurze UTW. Koszt 50,- zł od osoby.
5. Zachęcamy studentów do udziału TURNIEJU KRĘGLARSKIM organizowanym przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sierakowie 24 listopada 2018 r. (sobota), początek godz. 11.00. Zgłoszenia chętnych w biurze UTW do 19 listopada 2018 r. (poniedziałek) Dojazd własny.
6. Informujemy studentów o wczasach letnich w miejscowości Mrzeżyno w dniach 07 – 14 czerwca 2019 r. Odpłatność za noclegi 220,- zł od osoby + koszty przejazdu. Zapisy w biurze UTW wraz z wpłatą 100,- zł do 07 stycznia 2019 r.


Komunikaty 11 października 2018 r.

1. W dniu 19 października (piątek) br. wyjazd na targi Viva Senior do Poznania godz. 9.00 z Placu Kościuszki, drugi przystanek 9.05 ul. Piłsudskiego.
2. W dniu 25 października (czwartek) wyjazd grupy do Seelow godz. 11.00 z Placu Kościuszki drugi przystanek godz. 11.05 ul. Piłsudskiego. Obowiązują koszulki z Logo UTW.
3. W dniu 26 października wyjazd na basen do Międzyrzecza o godz. 16.30 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 16.35 ul. Piłsudskiego.
4. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 7 listopada br. o godz. 9.00 z Placu Kościuszki, drugi godz. 9.05 przystanek ul. Piłsudskiego. Odpłatność 28 zł. Zapisy w biurze UTW.
5. W dniu 11 stycznia 2019 roku wyjazd do Filharmonii w Gorzowie Wlkp. Cena biletu wraz z dojazdem 65 zł. Wyjazd do Gorzowa o godz. 17.00. Spektakl godz. 19.00 (Cena biletu 49zł = przejazd
i ubezpieczenie).
6. W dniu 13 stycznia 2019 roku wyjazd do Teatru Muzycznego w Poznaniu na musical „Skrzypek na dachu”. Zapisy na biletu w biurze UTW. Cena razem z transportem 80 zł (cena biletu 60 zł + przejazd i ubezpieczenie). Spektakl o godz. 17.00. Wyjazd do Poznania godz. 14.30 z Placu Kościuszki i 14.35 ul. Piłsudskiego.


Komunikaty 26 września 2018 r.

1. Sekcja malarska UTW zaprasza chętnych na pierwsze spotkanie 8 października br. (poniedziałek) godz. 17.00
w KLUBIE PLASTYKA – Zespół Szkół nr 1, wejście od ul. Pocztowej.
2. Zapraszamy studentów na spotkanie z KANDYDATAMI na BURMISTRZA Międzychodu 11 października br. (czwartek) godz. 18.00 w sali widowiskowej BP i CAK. W związku z tym spotkaniem prosimy o przygotowanie pytań do KANDYDATÓW i złożenie ich w biurze UTW do 8 października br.
3. Zapraszamy studentów na wyjazd do Poznania na TARGI VIVA SENIORZY 19 października br. (piątek). Przy zapisie na listę wpłata 5 zł (autobus). Za bilet na TARGI każdy płaci sam.
4. Zapraszamy chętnych na wyjazd do Seelow (grupa 30 osób) 25 października br. (czwartek). Warunek wyjazdu – niebieska koszulka z logo UTW. Wyjazd jest bezpłatny. Godzina wyjazdu zostanie podana w terminie późniejszym.
5. Wzorem lat ubiegłych prosimy o zgłaszanie się chętnych do czytania dzieciom bajek w przedszkolach.
6. Do końca października br. prosimy o dokonanie wyboru starostów uniwersyteckich sekcji. W listopadzie br. odbędą się wybory Rady Samorządu Uczelnianego. Data wyborów zostanie podana w późniejszym terminie.


Komunikaty 10 maja 2018 r.

1. Uprzejmie prosimy studentów, którzy będą korzystali z wczasów w Mrzeżynie o wpłatę 220 zł w biurze UTW. Opłata obejmuje noclegi, ubezpieczenie i opłatę klimatyczną. Osoby które wpłaciły zaliczkę w wysokości 50 zł do końca maja muszą dopłacić 170 zł.
Autobus będzie rozliczany w miesiącu czerwcu. Koszt zależny od ilości osób. Uprzejmie proszę o kontakt z koleżanką Basią Górką.
2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 18 maja br. godz.16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz.16.20 ul. Piłsudskiego.
3. Do końca maja proszę o wpłatę zaliczki w wysokości 150 zł od osoby na wczasy w Grzybowie, które odbędą się od 28 sierpnia do 4 września br. Cena noclegu 40 zł od osoby + koszt ubezpieczenia i opłaty klimatycznej tj. 300 zł , koszt przejazdu podamy w terminie późniejszym.
4. W dniu 22 maja organizujemy spartakiadę sportowo – rekreacyjną na strzelnicy w Międzychodzie. Uprzejmie prosimy o zapisywanie się do 17 maja br. /czwartek/ w biurze UTW albo telefonicznie do kol. Danuty Ewiak Nr telefonu 500 277 806 lub do kol. Małgorzaty Koszycy 603 052 604.
Zapisy konieczne są ze względów organizacyjnych – zakup cateringu Spartakiada finansowana jest z dotacji w KONKURSIE MIKRODOTACJI „WIELKOPOLSKA WIARA”, na który został złożony przez nas wniosek.
5. W dniu 19 maja organizowana jest spartakiada przez UTW Sieraków Wlkp. Uprzejmie prosimy naszych studentów, którzy będą brali udział w spartakiadzie o reprezentowanie naszego UTW w koszulkach organizacyjnych z logo UTW. Koszulki można nabyć w biurze UTW. Wyjazd na spartakiadę osób które się zapisały własnym transportem. Zbiórka uczestników przy Muzeum Zamku Opalińskich w Sierakowie o godz. 9.30.
6. Zapraszamy naszych studentów do wzięcia udziału w konkursie „Zielony równik”, który został przygotowany przez BP i CAK dla miłośników zieleni w kategoriach: najładniejszy ogród, ogródek, balkon, okno, skwer zieleni. Termin zgłaszania do dnia 31.07.2018r. Szczegóły na stronie internetowej.


Komunikat
Spotkanie organizowane przez Fundację Aktywizacji Seniorów „Teraz” w ramach akcji „Stop manipulacji” odbędzie się 12 kwietnia (czwartek) o godzinie 11:00 w sali widowiskowej BPiCAK, Plac Kościuszki 9. Serdecznie zapraszamy!


Komunikaty 20 marca 2018 r.
1. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 23 marca br. godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi  przystanek 16.20 ul. Piłsudskiego.
2. Informujemy studentów o możliwości nabycia koszulek z LOGO UTW w cenie 20 zł (koszt koszulki 28 zł,  dopłacamy ze środków UTW 8 zł do każdej, zakupionej koszulki).
3. Uprzejmie prosimy studentów o wypełnienie „ankiety anonimowej wielokrotnego wyboru” dla Pani Agnieszki Neumann – Podczaskiej z Katedry Geriatrii i Gerontologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Prosimy o oddanie ankiet do dnia 12 kwietnia br.
4. Informujemy studentów, ze w dniu 19 maja odbędą się IX Wielkopolskie Spotkania Sportowo – Integracyjne w Sierakowie na które serdecznie zapraszamy.
Zapisy w biurze UTW. Szczegółowe dane podamy w terminie późniejszym.
5. Przerwa w zajęciach w wielki piątek nie ma zajęć z rehabilitacji w Zespole Szkół Technicznych oraz nie ma zajęć we wtorek (3.04) po świętach na Hali Sportowej.
6. Dnia 29 marca tj. czwartek biuro UTW będzie nieczynne.


Komunikaty 14 marca 2018 r.

1. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 23 marca br. godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi  przystanek 16.20 ul. Piłsudskiego.
2. W dniu 15 marca br. wykład – spotkanie z Burmistrzem Miasta i Gminy Międzychód p. Krzysztofem Wolnym odbędzie się w Sali Cechu Rzemiosł w Międzychodzie (ul. 3 Maja, drugie piętro).
3. Informujemy studentów, że zaplanowana, jednodniowa wycieczka do Szczecina, odbędzie się w dniu 8 maja br. Koszt wycieczki 100 zł. (obiad, bilety wstępu, rejs statkiem, przewodnik, ubezpieczenie i przejazd autokarem).
4. Informujemy studentów o możliwości nabycia koszulek z LOGO UTW w cenie 20 zł (koszt koszulki 28 zł,  dopłacamy ze środków UTW 8 zł do każdej, zakupionej koszulki).
5. Zapraszamy studentów o zapisywanie się w biurze UTW na udział w Wiosennym Turnieju Kręglarskim, który odbędzie się 24 marca br. w Sierakowie.
6. Przypominamy starostom sekcji o zebraniu z zarządem UTW, które odbędzie się 20 marca br. o godz. 10.oo w kawiarni Art. Cafe w CAK-u.
7. Podajemy temat wykładu , który odbędzie się w dniu 22.03. br. z lek. med. Panem Leszkiem Grzesiakiem – „Jak oswoić nadciśnienie tętnicze”.


Komunikaty 26 lutego 2018 r.

 1. Informujemy studentów, że w dniu 13 marca br. wyjazd na Termy do Tarnowa Podgórnego. Koszt wyjazdu 27 złotych od osoby. Wyjazd o godz. 9.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
  Zapisy na wyjazd w biurze UTW.
  2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 23 marca br. godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi  przystanek 16.20 ul Piłsudskiego.
  3. W dniu 15 marca wykład – spotkanie z Burmistrzem Miasta i Gminy Międzychód p. Krzysztofem Wolnym odbędzie się w Sali Cechu Rzemiosł w Międzychodzie (ul. 3 Maja drugie piętro).
  4. Informujemy studentów, że zaplanowana jednodniowa wycieczka do Szczecina odbędzie się w dniu 8 maja br. Koszt wycieczki 100 zł. (obiad, bilety wstępu, rejs statkiem, przewodnik, ubezpieczenie i przejazd autokarem).
  5. Uprzejmie prosimy studentów o uiszczenie opłaty za II semestr roku akademickiego 2017/2018.
  6. W terminie od 26 września do 3 października br. z Biurem Podróży Dedra w Poznaniu organizujemy wycieczkę do Gruzji. Przelot samolotem. Informacje u. Kol. Małgorzaty Anny Koszycy.


  Komunikaty 25 stycznia 2018 r.

1. W dniu 9 lutego (piątek) wyjazd na basen do Międzyrzecz godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz.16.20 ul. Piłsudskiego.
2. Uprzejmie prosimy studentów o złożenie indeksów za I semestr roku akademickiego 2017/2018 do dnia 5 lutego włącznie,  w biurze UTW.
3. Przerwa – ferie w zajęciach będzie od dnia 12 do 25 lutego br. w tym czasie biuro UTW nieczynne.
4. Zajęcia z języka angielskiego rozpoczną się dopiero w drugim semestrze tj. od dnia 5 marca br.
5. Informujemy, że pierwszy wykład w II semestrze odbędzie się 1 marca br. Wykładowca dr. Jarosław Styperek – Safari w obiektywie turysty.
6. Z powodu małej frekwencji na wycieczkę „Ziemia  Kłodzka” w miesiącu maju br. nastąpi zmiana terminu wyjazdu. Biuro podróży „Dedra” z Poznania zorganizuje w/w wycieczkę w dniach od 4 do 7  września br. wspólnie dla UTW Szamotuły. Osoby, które zgłosiły się na wyjazd w miesiącu maju proszone są o kontakt w biurze UTW. Cena nie ulega zmianie.
7. Biuro podróży „Dedra” z Poznania organizuje w miesiącu październiku br. dla UTW Poznań wycieczkę samolotową do Gruzji /8 – dniowa/. Cena wycieczki 2.699,- zł. + 130 Euro. Szczegółowe informacje u koleżanki Małgorzaty A. Koszyca.


 Komunikaty 18 stycznia 2018 r.

1. W dniu 19 stycznia (piątek) wyjazd na basen do Międzyrzecza  godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 16.20 ul. Piłsudskiego.
2. W dniu 25 stycznia 2018 r. wykład prof. dr hab. Janusza Olejnika odbędzie się w Sali Cechu Rzemiosł w Międzychodzie o godz. 17.00.
3. W dniu 11 stycznia odbyły się  Studenckie Mistrzostwa Gier Intelektualnych. Zwycięzcami  poszczególnych kategorii zostali:
Scrabble Bożena Ufnal Ratajczak
Sudoku Zofia Głuszak
Jolki Łucja Krawiecka
Szachy Tadeusz Kiljańczyk
1 z dziesięciu: Maria Jokiel
4. W dniu 10 stycznia jury w składzie:
Izabela Kalina Zioła
Natalia Czarnecka
Elżbieta Pospieszna
Podjęło decyzję w sprawie  rozstrzygnięcia konkursu literackiego  „Międzychód w wierszu i piosence”.


 Komunikaty 14 grudnia 2017 r.

1. W dniu 15 grudnia (piątek) wyjazd na basen do Międzyrzecza  godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 16.20 ul. Piłsudskiego.
2. W dniu 9 stycznia 2018 r. wyjazd na Termy do Tarnowa Podgórnego. Zapisy w biurze UTW. (wpłata 30 zł do dnia 4 stycznia 2018 r.).
3. W dniu 11 stycznia planujemy zorganizować Studenckie Mistrzostwa Gier Intelektualnych. Zapisy w biurze UTW. Mistrzostwa odbędą się od godz.11.00.
4. Biuro czynne będzie  do dnia 18 grudnia br. przerwa świąteczna do dnia 3 stycznia 2018 r. Prosimy studentów o załatwienie wszystkich spraw w biurze UTW do 18 grudnia br.
5. Prosimy studentów o uregulowanie zapłaty za wyjazd do Filharmonii w Gorzowie w wysokości 55 zł do dnia 14 grudnia. Brak wpłaty spowoduje wykreślenie z listy. Wyjazd do Filharmonii  w dniu 12 stycznia 2018 roku godz. 17.oo z  Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
6. Informujemy, że we wtorek dnia 19 grudnia nie będzie trzeciej grupy gimnastyki rehabilitacyjnej na Hali Sportowej. Gimnastyka o godz.15.oo i 16.oo odbędzie się. Zapraszamy trzecia grupę na zajęcia dwóch pierwszych grup.


Komunikaty 7 grudnia 2017 r.

1. W dniu 15 grudnia (piątek) wyjazd na basen do Międzyrzecza, godz. 16.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 16.20 ul. Piłsudskiego.
2. W dniu 9 stycznia 2018 r. wyjazd na Termy do Tarnowa Podgórnego. Zapisy w biurze UTW. (wpłata 30 zł).
3. W dniu 11 stycznia planujemy zorganizować Studenckie Mistrzostwa Gier Intelektualnych. Zapisy w biurze UTW.
4. Biuro czynne będzie  do dnia 18 grudnia br. Przerwa świąteczna do dnia 3 stycznia 2018 r . Prosimy studentów o załatwienie wszystkich spraw w biurze UTW do 18 grudnia br.
5. Informujemy, że z Biurem Turystycznym DEDRA w Poznaniu organizujemy wycieczkę w Kotlinę Kłodzką w dniach od 7-10 maja 2018 roku. Planowany koszt wycieczki 635 zł. Pierwsza rata w wysokości 250 zł płatna do dnia 20 stycznia 2018 r.
6. Prosimy studentów o uregulowanie zapłaty za wyjazd do Filharmonii w Gorzowie w wysokości 55 zł do dnia 14 grudnia. Brak wpłaty spowoduje wykreślenie z listy.
7. Informujemy studentów o zorganizowaniu wczasów letnich w dwóch turnusach. Pierwszy turnus wczasów letnich w miejscowości Mrzeżyno, odbędzie w dniach od 10 do 17 czerwca 2018 roku. Odpłatność za nocleg 28 zł od osoby + koszty przejazdu, ubezpieczenia i wyżywienia. Przedpłata studentów korzystających z wczasów w Mrzeżynie  do dnia 15 grudnia w wysokości 50 zł od osoby. Drugi turnus wczasów letnich w Grzybowie w terminie od 27 sierpnia do  3 września 2018r. Zapisy w biurze UTW.
8. Zapraszamy studentów w dniu 9 grudnia o godz. 17.00 na Jarmark  Świąteczny zorganizowany przez CAK Międzychód – śpiewa nasz grupa studencka Feniks.


Komunikaty 15 listopada 2017 r.

1. Wyjazd do Poznania do Teatru Muzycznego na „Księżniczkę Czardasza” w dniu 24 listopada br. o godz. 16.30 z Placu Kościuszki II-przystanek ul. Piłsudskiego.
2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 17 listopada br. o godz. 16.15 z Placu Kościuszki II-przystanek ul. Piłsudskiego.
3. Informujemy, że z Biurem Turystycznym DEDRA w Poznaniu organizujemy wycieczkę w Kotlinę Kłodzką w dniach od 7-10 maja 2018 roku. Planowany koszt wycieczki 635 zł. Pierwsza rata w
wysokości 250 zł płatna do dnia 20 stycznia 2018 r.
4. Informujemy studentów o zorganizowaniu wczasów letnich w dwóch turnusach. Pierwszy turnus wczasów letnich w miejscowości Mrzeżyno, odbędzie w dniach od 10 do 17 czerwca 2018 roku.
Odpłatność za nocleg 28 zł od osoby + koszty przejazdu, ubezpieczenia i wyżywienia. Przedpłata studentów korzystających z wczasów w Mrzeżynie do dnia 15 grudnia w wysokości 50 zł od osoby. Drugi turnus wczasów letnich w Grzybowie w terminie od 27 sierpnia do  3 września 2018 r. Zapisy w biurze UTW.
5. Uprzejmie prosimy studentów o zapisywanie się na Warsztaty ze studentami  UAM w Poznaniu, które poprowadzi prof. dr hab. Anna  Izabela Brzezińska w dniu 1 grudnia br.
6. Prosimy studentów o zapłatę czesnego za I semestr roku Akademickiego do końca listopada br.


Komunikaty 23 października 2017 r.

1. W dniu 9 listopada br. o godz. 17.oo spotkanie autorskie z dr Włodzimierzem Łęckim w Muzeum Regionalnym – będzie można również otrzymać dedykację autora.
2. Wykład dr nauk farmacji Agnieszki Podczaska wyjątkowo w dniu 16 listopada br. o godz. 16.oo.
3. Prosimy studentów, którzy chcą uczestniczyć w warsztatach z mgr. Katarzyną Dydą w dniu 17 listopada br.
w godz. od 16.30 do 18.30 o zapisanie się na warsztaty w biurze UTW. Ilość osób ograniczona (25).
4. W dniu 31 października gimnastyka rehabilitacyjna w Hali Sportowej tylko o godz. 15.oo.
5. Przypominamy wszystkim studentom o konkursie „Międzychód w wierszu i piosence”. Prace należy składać do dnia 15 grudnia 2017 roku w Muzeum Regionalnym ul. 17 Stycznia 100.
6. W dniu 25 listopada UTW w Sierakowie Wlkp. organizuje
Turniej Kręglarski w Sierakowie. Prosimy studentów o udział w tym turnieju. Zapisy w biurze UTW.


Komunikaty 16 października 2017 r.

Wykład w dniu 19 października odbędzie się w Cechu Rzemiosł w Międzychodzie ul. 3 Maja o godz. 17.oo w Sali Cechu na II piętrze.
1. Informujemy, że w dniu 20 bm. (piątek) nie odbędą się zajęcia z gimnastyki rehabilitacyjnej w  Zespole Szkół
Technicznych dawny „Ekonomik” – Dzień Nauczyciela.
2. Odwołanie Rajdu Pieczonego ziemniaka 20 bm. (piątek). Brak zgody Straży Pożarnej na rozpalenie ogniska.
3. Wyjazd na Termy  do Tarnowa Podgórnego w dniu 14 listopada br. (wtorek) o godz. 9.oo z Placu Kościuszki,
drugi przystanek ul. Piłsudskiego. Cena 32 zł. Zapisy w biurze UTW.
4. Prosimy studentów, którzy zapisali się na wyjazd do Teatru Muzycznego „Księżniczka Czardasza” dokonanie wpłaty w kwocie 85 zł. w biurze UTW do dnia 30 października br.
5. Informujemy, że z Biurem Turystycznym DEDRA w Poznaniu organizujemy wycieczkę w Kotlinę Kłodzką w
dniach od 7-10 maja 2018 roku. Planowany koszt wycieczki 635 zł. Pierwsza rata w wysokości 250 zł płatna do dnia 20 stycznia 2018 r.
6. Informujemy studentów o zorganizowaniu wczasów letnich w dwóch turnusach.
Pierwszy turnus wczasów letnich w miejscowości Mrzeżyno, odbędzie w dniach od 9 do 17 czerwca 2018 roku.
Odpłatność za nocleg 28 zł. od osoby + koszty przejazdu, ubezpieczenia i wyżywienia.
Drugi turnus wczasów letnich w Grzybowie w terminie od 27 sierpnia do  3 września 2018 r.
Zapisy w biurze UTW.


Komunikaty 25 września 2017 r.

 1. Informujemy studentów o wyjeździe do Chrzypska Wlkp. w dniu 30.09.2017 r. na II Jesienny Festiwal Kwiatowy Odjazd autobusu w dniu 30.09.br. godz. 11.00 z Placu Kościuszki.
  Występ naszej Grupy Scenicznej Feniks o godz. 13.00. Mamy 20 wolnych miejsc.2. W dniu 2 października br. o godz. 10.00 w sali lustrzanej CAK-u, spotkanie nowo przyjętych studentów.

Komunikaty 16 maja 2017 r.

1. Zmiana wykładu i wykładowcy w dniu  18.05.2017r. Wykład wygłosi pani prof. Anna Brzezińska.
Temat wykładu: „Pierwsze kroki w internecie”.

2. Proszę o zgłaszanie się osób na wolontariuszy przy obsłudze X Wielkopolskich Spotkań Artystycznych UTW Międzychód 2017., które odbędą się w dniu 10 czerwca br. Zapisy w biurze UTW.


Komunikaty 4 maja 2017 r.

 1. Zmiana wykładu w dniu 11.05.2017. W związku z wyjazdem służbowym pani prof. Anny Brzezińskiej wykład wygłosi mgr Małgorzata Dryjska Łożyńska temat wykładu Humor i śmiech w życiu codziennym.
  2. Do dnia 15 maja uprzejmie proszę o wpłatę na wczasy w Grzybowie osób,  które się zapisały – w wysokości  260 zł za noclegi, ubezpieczenie oraz 100 zł za przejazd autobusu. Razem 360 zł. Proszę o wpłatę I raty w wysokości  200 zł za noclegi oraz II rata 160 zł do końca czerwca 2017 r.
  3. Proszę o dokonanie wpłat do dnia 15 maja br. na wycieczkę jednodniową  „Szlakiem Piastowskim” z dr. Włodzimierzem Łęckim, która odbędzie się 27 maja br. (sobota).
  4. Proszę o zgłaszanie się osób na wolontariuszy przy obsłudze  X Wielkopolskich Spotkań Artystycznych UTW Międzychód 2017., które odbędą się w dniu 10 czerwca br. Zapisy w biurze UTW.
  5. Zarząd  organizuje festyn sportowy dla członków UTW w dniu 10 maja br. środa godz. 13.oo. na strzelnicy sportowej Międzychód-Przedlesie. Odpłatność studentów 15 zł. Zapisy studentów w biurze UTW.
  6. Wyjazd na targi 50 + Viva seniorzy w dniu 12 maja br. o godz. 9.00 z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.

W dniu 30 06.2017r.  UTW postanowiło zorganizować wyjazd na największe widowisko plenerowe związane z 1050 rocznica Chrztu Polski. Scenariusz napisał znany poznański historyk sztuki i literatury dr hab. Jacek Kowalski.
Oglądając widowisko odbywa się podróż w czasie o Lechu, Czechu i Rusie, przez mocne przeżycie początków państwa polskiego z Chrztem, św. Wojciechem i Zjazdem Gnieźnieńskim, a dalej przemierza się kolejne wieki historii, aż po wiek XX, kończąc przesłaniem Jana Pawła II i „Solidarności”
Widowisko plenerowe zachwyca pięknem, ciekawym tematem przybliża nam wizję trudnych lecz pasjonujących dziejów naszego narodu i państwa. Główną rolę w widowisku odgrywa Stańczyk, legendarny doradca królów, błazen zatroskany losami Polski. Towarzyszy nam podczas tej niezwykłej podróży przez historyczna panoramę Rzeczpospolitej.
Inspiracją dla poszczególnych scen są najwybitniejsze dzieła polskiego malarstwa historycznego. Obraz Jana Matejki „Stańczyk”, Józefa Chełmońskiego „Bociany”, Jana Matejki „Stefan Batory pod Pskowem”.
Szczególna siłą przedstawienia są grający w nim wolontariusze mieszkańcy Murowanej Gośliny i Poznania i wielu sąsiednich gmin. Łączne około 400 osób w wieku od 4 do 8o lat.
Widowisko prezentowane jest po zachodzie słońca z zastosowaniem nowoczesnych technik dźwiękowych, oświetleniowych i multimedialnych.
Koszt wyjazdu przy 40 osobach wyniósłby 60 zł. Spektakl rozpoczyna się o godz. 21/30, a kończy około 23. Zachęcamy gorąco do  wzięcia udziału, przeżyjemy bowiem niezapomniane chwile. Można zabrać rodzinę wnuki.


Komunikaty 20 kwietnia 2017 r.

1. Dnia 25 kwietnia br. (wtorek) wycieczka do Drezna. Odwołana ze względu na małą ilość uczestników.
2. Do dnia 30 kwietnia uprzejmie proszę o wpłatę na wczasy w Grzybowie osób które się zapisały w wysokości  260 zł za noclegi, ubezpieczenie oraz 100 zł za przejazd autobusu.
3. Proszę o dokonanie wpłat do dnia 15 maja br.  na wycieczkę jednodniową  „Szlakiem Piastowskim” z dr  Wł. Łęckim
4. Proszę o zgłaszanie się osób na wolontariuszy przy obsłudze X Wielkopolskich Spotkań Artystycznych UTW Międzychód 2017., które odbędą się w dniu 10 czerwca br. Zapisy w biurze UTW.
5. W dniu 21 kwietnia br. zespół Sceniczny Feniks wystąpi dla słuchaczy UTW w Chodzieży.
6. Zarząd  organizuje festyn sportowy dla członków UTW w dniu 10 maja br. środa godz. 13.oo. na strzelnicy sportowej Międzychód-Przedlesie. Zapisy studentów w biurze UTW.


Komunikaty 2 marca 2017 r.

1. W dniu 10 marca br. wyjazd do Filharmonii w Gorzowie Wlkp. godz. 17 .00 z Placu Kościuszki II przystanek godz. 17.10 ul. Piłsudskiego.
2. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 15.03.2017 (środa) z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego. Koszt wyjazdu 28 zł od osoby (wstęp, koszty przejazdu i ubezpieczenie).
3. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 24 marca br. godz. 16.15 z Placu Kościuszki. II- gi przystanek godz.16.20 ul. Piłsudskiego.
4. W dniu 25 marca koleżanki i koledzy z Uniwersytetu w Sierakowie zapraszają z okazji powitania wiosny na „Turniej kręglarski” początek turnieju o godz. 11.00.
Miejsce turnieju Kręgielnia Wrzos w Sierakowie ul. Dworcowa 6. Miło nam będzie jeżeli zgłoszą się chętni do reprezentowania naszego Uniwersytetu, zapewniam, że zabawa jest przednia. Zawodnicy mile widziani w strojach wiosennych.
5. W miesiącu maju w dniu 27 (sobota) planujemy wycieczkę „Szlakiem Piastowskim” przewodnikiem będzie dr Włodzimierz Łęcki. Koszt wyjazdu 95 zł (koszt transportu, bilety wstępu, ubezpieczenie i koszty obiadu w Gnieźnie).
6. Wyjazd na Targi  „Viva Seniorzy” odbędzie się w dniu 12 maja (piątek) br. Koszt biletu wstępu pokrywają studenci we własnym zakresie. Opłata za transport 5 zł od studenta. Zapisy w biurze UTW.


Komunikaty 16 luty 2017 r.

1. Podpisaliśmy 3 umowy o dotację z Urzędem  Miasta i Gminy w Międzychodzie:
– dotacja na zajęcia rehabilitacyjne w wysokości  6.000 zł;
– dotacja na X Wielkopolski Turniej Brydża Sportowego w wysokości 2.000 zł;
– dotacja na X Wielkopolskie Spotkania Artystyczne UTW Międzychód 2017 w wysokości   2.700 zł.
2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 24 lutego br. godz. 16.15 z Placu Kościuszki.
II- gi przystanek godz.16.20 ul. Piłsudskiego.
3. W dniu 10 marca br  wyjazd do Filharmonii w Gorzowie Wlkp. godz. 17.00 z Placu Kościuszki
II przystanek  godz. 17.15 ul. Piłsudskiego .
W pierwszej kolejności jest to wyjazd dla Pań. Koszt 33 zł  (bilet 22 zł, 10zł dojazd, 1 zł koszt ubezpieczenia)
4. Wyjazd na Termy w Tarnowie Podgórnym w miesiącu marcu br. (zapisy w biurze UTW)
(termin zostanie podany do wiadomości studentów)
5. W miesiącu maju w dniu 27  (sobota) planujemy wycieczkę „Szlakiem Piastowskim” przewodnikiem będzie dr Włodzimierz Łęcki.  Prosimy chętnych o zgłaszanie się w biurze UTW.
6. Wyjazd na Targi  „Viva Seniorzy” odbędzie się w dniu 12 maja (piątek) br. Koszt biletu wstępu pokrywają studenci we własnym zakresie. Opłata za transport 5 zł od studenta. Zapisy w biurze UTW.
7. Informujemy studentów, że w terminie od 5 do 8 maja 2017 roku organizowana jest 4- dniowa wycieczka na Mazury z biurem turystycznym „DEDRA” z Poznania. Cena wycieczki przy grupie 30 osobowej wynosi 749 zł . W programie m.in. Święta Lipka, Wilczy Szaniec, Reszel, Pranie, Mikołajki, a w drodze powrotnej Toruń. Szczegółowy program można uzyskać w biurze UTW. Zapisy wraz z pierwszą wpłata w biurze UTW. Posiadamy jeszcze wolne miejsca.


 Komunikaty  19 stycznia 2017 r.

1. Jutro 20 stycznia (piątek) nie ma gimnastyki rehabilitacyjnej  w Zespole Szkół Nr 1  (ekonomik) z powodu choroby instruktora.
2. Serdecznie dziękuję wszystkim studentom wolontariuszom za udział w niedzielnej zbiórce na WOŚP oraz stoisku „Wędrującej Książki”. Zebraliśmy 1329,20 zł. Pozostałe książki przekazujemy do Biblioteki publicznej.
3. Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu stycznia br. godz. 16.15 z Placu Kościuszki. II przystanek godz.16.20 ul. Piłsudskiego
4. Złożyliśmy trzy oferty do Burmistrza Międzychodu na przydział środków: gimnastyka rehabilitacyjną, X Wielkopolski Turniej Brydża Sportowego oraz X Wielkopolskie Spotkania Artystyczne UTW „Międzychód 2017”.
5. Od dnia 30.01 do 12.02.2017 – przerwa w zajęciach – ferie zimowe.
6. Pierwszy wykład po feriach 16 lutego, w czwartek, dr Krzysztof Grzegorczyk. Temat wykładu: „Naga małpa”.
7. Informujemy studentów, że w terminie od 5 do 8 maja 2017 roku organizowana jest 4- dniowa wycieczka na Mazury z biurem turystycznym „DEDRA” z Poznania. Cena wycieczki przy grupie 30 osobowej wynosi 749 zł . Pierwszą ratę w wysokości 250 zł należy wpłacić do dnia 31 stycznia 2017 r., a termin drugiej raty, do dnia 31 marca 2017 r. W programie m.in. Święta Lipka, Wilczy Szaniec, Reszel, Pranie, Mikołajki, a w drodze powrotnej Toruń. Szczegółowy program można uzyskać w biurze UTW. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej krainy, dla niektórych osób po latach, a dla innych może po raz pierwszy. Zapisy wraz z pierwszą wpłata w biurze UTW.


 Komunikaty  2 stycznia 2017 r.

1.    Wyjazd do Filharmonii na koncert Noworoczny w dniu 13.01.2017 o godz. 16.3o z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz.  16.35 ul Piłsudskiego.
2.    Wyjazd na basen do Międzyrzecza w dniu 20 stycznia Godz. 16.oo z Placu Kościuszki, II przystanek godz.16.o5 ul. Piłsudskiego.
3.    Informujemy studentów, że w terminie od 5 do 8 maja 2017 roku organizowana jest 4 dniowa wycieczka na Mazury z biurem turystycznym „DEDRA” z Poznania. Cena wycieczki przy grupie 30 osobowej wynosi 749 zł . Pierwszą ratę w wysokości 250 zł należy wpłacić do dnia 31 stycznia 2017 r., a termin drugiej raty do dnia 31 marca 2017 r. W programie m.in. Święta Lipka, Wilczy Szaniec, Reszel, Pranie, Mikołajki, a w drodze powrotnej Toruń. Szczegółowy program można uzyskać w biurze UTW. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia dla niektórych osób po latach a dla innych może po raz pierwszy pięknych zakątków naszego kraju. Zapisy wraz z pierwszą wpłata w Biurze UTW.
6.    Wykład w dniu 19 stycznia 2017 na temat  „Zagadnienia prawne związane z seniorami” odbędzie się w Sali Cechu rzemiosł na II Pietrze. Przepraszamy za utrudnienia.
7.    Uniwersytet nasz nie organizuje w roku 2017 wczasów letnich w Dźwirzynie. Mamy dla państwa propozycję wczasów nad morzem w Grzybowie w okresie od 29 sierpnia do  3 września lub od 3 września do 10 września 2017 r. Odpłatność za noclegi w wysokości 33 zł od osoby + koszty dojazdu  przy obsadzie 50 osób 68 zł łącznie 231,00 za noclegi + 68 zł za dojazd + koszty ubezpieczenia 1 zł. Razem 300 zł  + koszty wyżywienia (obiad).


Komunikaty  1 grudnia 2016

1. Wyjazd do Poznania – Arena. Występ Mazowsza w dniu 6 grudnia br. Godz. 15.00 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz.15.05 ul. Piłsudskiego.
2. Wyjazd na basen do Międzyrzecza dnia 16 grudnia godz. 16.05 z Placu Kościuszki II przystanek 16.10 ul Piłsudskiego. Chętnych prosimy o zapisywanie się w biurze UTW.
3.    Przypominamy studentom o uiszczeniu czesnego za I semestr .
4. Dnia 10 grudnia br. w godz. od 17.00 do 20.00 na rynku na Międzychodzie  odbędzie się  Kiermasz Świąteczny organizowany przez CAK Międzychód  z udziałem naszej grupy scenicznej FENIKS na który zapraszamy studentów.
5. W dniu 7 grudnia br. o godz. 17.00 zapraszamy do sali widowiskowej CAK  na przedstawienie teatralne „Krok do Nibylandii” w wykonaniu sekcji CAK Malutkie Czarownice.


Komunikaty  16  listopada 2016

1. Wyjazd na termy do Tarnowa Podgórnego w dniu 23 listopada (środa o godz. 9.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz. 9.o5 ul. Piłsudskiego).
2. Wyjazd do Poznania – Arena, występ Mazowsza w dniu 6 grudnia br. godz. 16.30 z Placu Kościuszki, drugi przystanek godz.16.35 ul. Piłsudskiego.
3. Wyjazd na basen do Międzyrzecza dnia 16 grudnia godz. 16.05 z Placu Kościuszki II przystanek 16.10 ul Piłsudskiego. Chętnych prosimy o zapisywanie się w biurze UTW.
4. Przypominamy studentom o uiszczeniu czesnego za I semestr roku akademickiego 2016/2017.


23 listopada /środa/ br. wyjazd na Termy do Tarnowa Podgórnego.

Wyjazd z Placu Kościuszki o godz. 9.00   II-gi przystanek 9.05  przy ul. Piłsudskiego. Cena 30,- zł. obejmuje transport autobusem, bilet wstępu na 2 godziny, ubezpieczenie.

Zapisy wraz z wpłatą w biurze UTW do dnia 17 listopada.

Informujemy, że trwają zapisy na „SPOTKANIE ANDRZEJKOWE”,

które odbędzie się 29 listopada br.

Zapisy do 17 listopada w biurze UTW.  Cena 40 zł od osoby.

Przypominamy starostom poszczególnych sekcji, ze w dniu

17 listopada po wykładzie odbędzie się wybór

     Rady Samorządu Studentów.

 Przypominamy o wycieczce do Berlina w dniu 14 grudnia br.

Koszt wycieczki 90 zł. Ostateczny termin zapisów w dniu

14 listopada 2016 roku w Biurze UTW.

Biuro turystyczne „Dedra” z Poznania, z którym współpracujemy organizuje dla innego UTW wycieczkę samolotową do Londynu i mają kilka miejsc wolnych. Cena wycieczki 1.860,- zł. Osoby, które byłyby zainteresowane tym wyjazdem prosimy o zgłoszenie w biurze UTW do dnia 25.11.2016 r.

Informujemy, że w dniach od 14.11.2016 r. do dnia 4.12.2016 r. nie będzie zajęć z języka angielskiego.