Występ Feniks w Chrzypsku Wielkim

02 maja 2018 r. odbywała się w Chrzypsku Wielkim w Gospodarstwie Ogrodniczym Bogdana Królika jubileuszowa, 10 edycja Międzynarodowych Targów Tulipanów. Był to jeden z trzech dni tej znanej imprezy. Grupa sceniczna FENIKS z UTW Międzychód otrzymała od Gospodarzy zaproszenie do wystąpienia na tej imprezie.
Na początek pokazaliśmy program Spotkanie z piosenką włoską i nie tylko. W przerwie, która była niezbędna aby wykonawcy mogli się przebrać, nasza męska reprezentacja zaśpiewa kilka znanych piosenek, następnie zaprezentowaliśmy program muzyczno-taneczny – Klimaty hiszpańskie. Pogoda dopisała, mimo, że trochę było chłodno, gości też nie brakowało, którzy bawili się dobrze przy naszych piosenkach i tańcach.
Na zakończenie programu Bogdan Królik wraz z małżonką podziękowali zespołowi oraz wręczyli upominek w postaci zestawu cebulek kwiatowych. Otrzymaliśmy też od Gospodarzy oficjalne zaproszenie na przyszłoroczną tą samą, majową imprezę – Międzynarodowe TARGI TULIPANÓW. Uczestnicząca w tej imprezie wraz z Grupą Prezes Maria Furchert, podziękowała za gościnę i zaproszenie, obiecując jednocześnie występ grupy scenicznej FENIKS w Chrzypsku Wielkim w przyszłym roku.