XII Turniej Brydża Sportowego

XII Turniej Brydża Sportowego organizowany przez UTW w Międzychodzie dobiegł końca. W turnieju walczyło 20 par z siedmiu UTW. Tworząc 10 drużyn. Turniej wygrała para z UTW Oborniki Jerzy Wilczek/Waldemar Pałka, zdobywając puchar Burmistrza Międzychodu.
II miejsce i puchar Dyrektora BP i CAK w Miedzychodzie zdobyła para z UTW Piła Andrzej Malenta/Stanisław Czarnecki. III miejsce i puchar UTW Międzychód zdobyła para z UTW Gorzów Danuta Rynkiewicz/Piotr Sala. Najlepsza para reprezentująca UTW Międzychód
Mieczysław Kańdulski/ Edward Szuflak zajęła V miejsce. Kolejna para z Międzychodu Halina Grześkowiak/ Zdzisława Krzyżańska zajęła IX miejsce. Nagroda pocieszenia za XIII miejsce trafiła do pary z UTW Leszno Beata Kapała/Andrzej Pawlicki. Puchar przechodni dla najlepszej drużyny trafił ponownie do UTW Piła. Kolejne miejsca zdobyły drużyny z Gorzowa i Obornik. Drużyna A z Międzychodu znalazła się na IV miejscu.
Przy sprawnej organizacji Turnieju Zarządowi UTW pomagali członkowie sekcji brydża „Zielony stolik” i wolontariuszki UTW. Cały Turniej sprawnie przeprowadził sędzia Wiesław Skowron Zdjęcia to dzieło Leona Cichosza Po raz kolejny korzystaliśmy z gościnnych progów BP i CAK.
Za posumowanie efektów turnieju niech posłuży e-mail otrzymany z UTW Poznań „Serdeczne podziękowania za dobrą organizację i wspaniałą atmosferę. Było nam niezmiernie miło który to już raz korzystać z gościnności Państwa. Życzymy dalszych sukcesów i liczymy na spotkanie w przyszłym roku. UTW w Poznaniu.”