Komunikat

1. Spotkanie Burmistrza ze studentami, które miało się odbyć w dniu 3 lutego zostaje przełożone na dzień 17 lutego br. o godz. 17.oo

2. Zajęcia sekcji i lektoratów (j. angielski i niemiecki) zostają zawieszone do końca ferii zimowych do dnia 25 lutego br. z powodu zdalnego nauczania w Zespole Szkół Technicznych. Pozostałe sekcje, których zajęcia odbywają się  nie w Zespole Szkół Technicznych (Rolnik, Ekonomik) maja zajęcia.

3. Przypominamy studentom o uiszczeniu opłaty za I semestr rokuakademickiego 2021/2022.

4. Sekcja brydżowa zawiesiła zajęcia brydża do odwołania.

5. W dniach 9 i 1o maja br.  planujemy wycieczkę dwudniową do Wrocławia.

Plan wycieczki:

Pierwszy dzień 9.05. br.

Przedpołudnie

Wyjazd z Międzychodu godz. 7.oo dojazd do Wrocławia około godz. 12.oo. Rozpoczynamy spotkaniem z przewodnikiem na Ostrowie Tumskim czyli najstarszej zabytkowej części Wrocławia pełnej zabytków  z monumentalną katedrą  św. Jana Chrzciciela.

Popołudnie

Dalej przejście na Starówkę, a po drodze kilka niespodzianek w tym Wrocławski Uniwersytet… także krasnoludki. Zakończenie przy gotyckim ratuszu na rynku, mały czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja. Czas wolny, możliwy spacer lub koncert dla chętnych, jeśli będzie taka możliwość.

Drugi dzień 10.05. br.

Przedpołudnie

Po śniadaniu Afrykarium – to nowa niesamowita atrakcja Wrocławia z supernowoczesnym pawilonem przeznaczonym do prezentacji fauny i flory Czarnego Lądu oraz pierwsze w Polsce oceanarium z podwodnym tunelem.

Popołudnie

Dalej Panorama Racławicka przywieziona ze Lwowa, wielkie dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka, krótki  czas  wolny. Na zakończenie spacer wokół Hali Stulecia – lista Unicesco oraz ogród japoński.

Powrót do Międzychodu około godz.  21.30

Wstępy płatne dodatkowo.

Cena wycieczki szacowana 300-330 zł (obejmuje przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu *** centrum, pokoje 2 osobowe z łazienkami, śniadanie w formie bufetu, obiadokolację, pilota, przewodnika, ubezpieczenie NNW).

Zapisy w biurze UTW do dnia 20.02.2022 wpłata 100 zł od osoby.

Możesz również polubić…