Zakończenie Roku Akademickiego

4 czerwca br. wg planu zajęć powinno nastąpić uroczyste zakończenie roku akademickiego 2019/2020.

Nikt z nas nie przypuszczał, że będziemy ten rok zamykali w ciszy, przy własnych komputerach. Sytuacja w jakiej znaleźliśmy się od początku marca br. zmusiła nas do tymczasowego zawieszenia działalności sekcji, spotkań i wykładów ze względu na dobro i bezpieczeństwo naszych studentów. Zostały odwołane również wyjazdy grupowe –  wycieczki,  letni wypoczynek nad morzem i inne.

W dniu 1 czerwca br. odbyło się posiedzenie Zarządu UTW, na którym podjęto decyzję o zakończeniu bieżącego roku akademickiego. Nadal istniejące obostrzenia i stopniowe znoszenie restrykcji związanych z koronawirusem, uniemożliwiają realizację naszej statutowej działalności. Naszym corocznym zwyczajem było, że na zakończenie roku akademickiego byli zapraszani różni goście i sponsorzy wspierający naszą edukacyjną działalność. Przykro mi, że nie mogę Im wszystkim podziękować osobiście, wobec zebranego grona studentów.

Stąd szczere słowa DZIĘKUJĘ przekazuję za pośrednictwem nośników masowego przekazu.

Serdecznie dziękuję również wszystkim studentom za udział w zajęciach, szczególnie tym, którzy pracowali jako wolontariusze – instruktorom prowadzącym zajęcia, koleżance, która prowadziła księgowość UTW, studentkom prowadzącym biuro UTW, czytającym bajki w Przedszkolach Nr 2 i 3, za prowadzenie strony internetowej na Facebooku.

Wykorzystajmy letnią, wakacyjną przerwę na wypoczynek, na „podreperowanie” zdrowia, w tym i psychicznego, bo brakowało nam wspólnych spotkań. Z nadzieją, że czas pandemii  stopniowo przeminie zapraszam wszystkich studentów naszego UTW, na uroczystą inaugurację nowego roku akademickiego  2020/2021 – zaplanowaną na dzień 1 PAŻDZIERNIKA 2020r. godz.17.oo w sali BPiCAK w Międzychodzie.

                                                                               Prezes UTW

                                                                              Maria Furchert

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *