Komunikaty

Komunikat 10 maja 2023 r.

1. 11 maja br. (czwartek) godz. 17.oo zapraszamy na wykład dr Beaty Tylewskiej Nowak.
2. 16-17 maja br. wycieczka do Łodzi. Wyjazd z Międzychodu o godz. 7.oo rano z Placu Kościuszki.
3. 18 maja br. (czwartek) godz. 11.oo wykład w terenie – spotkanie u dr Krzysztofa Grzegorczyka w Gorzycku. Dojazd we własnym zakresie.
4. 19 maja br. wyjazd na basen do Międzyrzecza. Godz. 16.oo z Placu Kościuszki, drugi przystanek ul. Piłsudskiego.
5. 29 maja br. (poniedziałek) planowany jednodniowy wyjazd do Drawieńskiego Parku Narodowego z dr inż. Włodzimierzem Łęckim. Wyjazd godz. 8.15 z Placu Kościuszki, drugi przystanek przed mostem. W programie Busko, Pałac Mierzęcin, Dobiegniew – muzeum, Strzelce Krajeńskie i Drezdenko. Przerwa na obiad w Dobiegniewie.
6. Spływ kajakowy z Sierakowa do Międzychodu przewidywany jest w dniu 30 maja (uzależniona data będzie od pogody – deszcz lub zbyt silny wiatr) termin może być przełożony. Wypłynięcie z przystani w Sierakowie o godz. 10.30 – dojazd do Sierakowa we własnym zakresie. Warunkiem uczestnictwa jest umiejętność pływania. Koszt uczestnictwa 40 zł od osoby (w tym wypożyczenie kajaku 25 zł, w przystani w Chorzępowie „Agroturystyka u Grzesia” herbata, placek i toalety 15 zł). Zapisy w biurze UTW do dnia 25 maja br.  Organizatorem spływu jest kol. Jan Mojżeszewicz.
7. PRZYPOMINAMY STUDENTOM, że zakończenie roku akademickiego odbędzie się 2 czerwca (piątek) br. o godz.17.00 w sali widowiskowej CAK.

Możesz również polubić…