Spartakiada UTW

Jak co roku w m-cu maju zaplanowano Spartakiadę UTW – Festyn sportowo-rekreacyjny w Osadzie Rybackiej „SAZAN” w  Gorzycku Starym. Wzięło w niej udział 95 osób. Zapewniony był dojazd autobusem, ale można też było dotrzeć własnym środkiem lokomocji. Wszyscy uczestnicy mieli zapewniony na dzień dobry ciepły napój i  drożdżówkę w stołówce.  Po konkurencjach była pora ciepłego posiłku oraz ciepłych i zimnych napojów. Te drugie przydały się bardzo, gdyż było chłodno, ale na szczęście nie padało.

Braliśmy udział w 7 konkurencjach:

Lp. Nazwa konkurencji Osoby prowadzące konkurencję
1 DART – rzut lotkami do tarczy Leszek Czachowski, Andrzej Ewiak
2 Rzut spinningiem na odległość Adam Nowak
3 MOLKKY Edward i Bożena Szuflakowie
4 Rzut woreczkami do koła Iwona Klapczyńska, Barbara Agaciak
5 BOULE Małgorzata i Edward Koszycowie
6 Rzut beretem na odległość Aldona Woźna, Alicja Prokopczuk
7 Rzut kołami Hula – Hop na paliki Małgorzata A. Koszyca, Irena Wapniarz

 

Po obiedzie ogłoszone zostały wyniki i wręczone nagrody za 3 pierwsze miejsca w każdej konkurencji. W trakcie festynu zapewniono oprawę muzyczną w wykonaniu Pana Marka Bińkowskiego.

Naszą spartakiadę koordynowała i monitorowała nasza studentka Danuta Ewiak, za co serdecznie dziękujemy, a także wszystkim, którzy pomogli w sprawach organizacyjnych i podjęli się prowadzić konkurencje.

Atmosfera na festynie była bardzo serdeczna, w czasie konkurencji panowała zasada „fair play”.  Czekamy na następną spartakiadę w przyszłym roku akademickim.

Fot. Roman Gawron, Leon Cichosz

Możesz również polubić…